To był tydzień! (10) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (10)

person Joanna Piszcz 14/03/2021

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 8-14 marca 2021 r.

W tym tygodniu dwaj polscy dystrybutorzy samochodowych części zamiennych notowani na GPW w Warszawie podali wyniki finansowe za luty 2021 – zarówno Inter Cars, jak i Auto Partner S.A. odnotowali dwucyfrowe wzrosty. Auto Partner S.A. otworzył dwie nowe filie – w Kędzierzynie-Koźlu i Opolu.

 

Sieć Q Service Castrol zorganizowała coroczne spotkanie z warsztatami należącymi do jej struktur. Do oferty produktowej Quaro dołączyły części układu kierowniczego – drążki i końcówki drążka kierowniczego.

 

Michelin buduje zakład recyklingu zużytych opon, a Yokohama testuje opony podłączone do Internetu. Zmodernizowany portal ZF Aftermarket został wyposażony w szereg nowych funkcji, w tym katalog online.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).