To był tydzień! (10) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (10)

person Redakcja 8/03/2020

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 2-8 marca 2020 r.

Dziesiąty tydzień roku 2020 przyniósł szereg wydarzeń w branży motoryzacyjnej. Kolejny raz mocno dał się we znaki koronawirus, który przyczynił się do przełożenia targów Poznań Motor Show oraz Warsaw Motorcycle Show‎, a także przyczynił się do mniejszej frekwencji na targach Equip Auto w Algierii, gdzie obecne było stowarzyszenie PGM. Z kolei przedsiębiorstwa motoryzacyjne w Chinach przestawiły część swojej produkcji na wyrabianie maseczek oraz środków dezynfekujących. Na koronawirusie się jednak nie skończyło.

 

Doszło także do kilku zmian personalnych w zarządach Helli, Europartu oraz Bridgestone’a.

 

Ursus ogłosił podpisanie umowy sprzedaży zakładu w Opalenicy spółce Trioliet Polska. Firma Varroc otworzyła fabrykę w podlubelskich Niemcach, Knauf Industries kolejną linię produkcyjną w Nowej Wsi Wrocławskiej. Z kolei Martex otworzył filię w Częstochowie.

 

Firma Yanosik ogłosiła, że w trakcie targów Poznań Motor Show zaprezentuje swoją usługę dedykowaną warsztatom samochodowym – Warsztaty Yanosik. Za to Michelin i AS 24 połączyły siły w celu wprowadzenia na rynek i testowania rozwiązania Fleet Diag 24.

 

Tadeusz Jelec pochwalił najnowszy projekt polskiego samochodu elektrycznego, a Solaris podsumował rok 2019 i wyznaczył cele na rok bieżący.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).