To był tydzień! (10) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (10)

person Adrian Januszkiewicz 10/03/2019

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 4-10 marca 2019 r.

W minionym tygodniu rozpoczął się Międzynarodowy Salon Samochodowy w Genewie, gdzie wystawili się nie tylko producenci samochodowi. Okazję do zaprezentowania swoich nowości jak i konceptów wykorzystał m.in. Goodyear, który pokazał futurystyczną oponę do pojazdów autonomicznych i latających oraz świecące opony na koncepcyjnym pojeździe Golden Sahara II. Brembo wystawiło na swoim stoisku designerskie zaciski hamulcowe oraz nowe modele tarcz hamulcowych. Z kolei Michelin zaprezentował oponę Pilot Sport 4 SUV.

 

Poza Genewą były też inne szwajcarskie smaczki. Swiss Automotive Group ogłosiła Wojciecha Milewskiego nowym CLO Grupy, a także zacieśnienie współpracy z Hellą Gutmann na rynkach szwajcarskim i austriackim.

 

Firma Varroc Lighting Systems oficjalnie otworzyła swoje centrum badawczo-rozwojowe w Krakowie, a Wolk After Sales Experts ogłosili nazwiska moderatora i pierwszych prelegentów Aftermarket Forum 2019.

 

Kolejowe Zakłady Łączności ogłosiły, że zwycięzcom tegorocznej edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników w kategorii “iELEKTROMOBILNI” wręczą w nagrodę stację ładowania ecoMOTOhome, a firma Lumag poinformowała o swoim udziale w nadchodzącym kongresie EuroBrake w Dreźnie.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).