To był tydzień! (1) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (1)

person Redakcja 10/01/2021

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 4-10 stycznia 2021 r.

Za nami pierwszy tydzień nowego 2021 roku, z którym chyba każdy z nas wiąże nadzieje na lepszy przebieg niż miało to miejsce z rokiem minionym. Mimo tego, że pandemia COVID-19 sprawiła, że rok 2020 był wymagający na wielu płaszczyznach, to wielu firmom udało się wyjść na plus. Tak było m.in. w przypadku Auto Partnera, Moto-Profilu z Profi Auto oraz Bilsteina.

 

Grupa Steinhof otrzymała wsparcie w ramach Polskiej Strefy Inwestycji i zrealizuje znaczące inwestycje w Tarnowie. Strategia Michelin na rzecz zwiększenia swojej konkurencyjności wdrażana we Francji przewiduje redukcję zatrudnienia lokalnych zakładów o nawet 2300 etatów.

 

Licznik członków grupy facebookowej “Mechanika Samochodowa – porady, wskazówki, diagnozowanie” stworzonej przez Inter Cars przekroczył 100 tys. członków.

 

Auto Partner otworzył nową filię w Elblągu, a Würth Polska sklep stacjonarny w Dąbrowie Górniczej.

 

Platforma Tyre24 została rozszerzona o nową funkcję ratingową dla zamówień. Z kolei projekt “ELAB – Miasto Czystego Transportu” znalazł się już na półmetku realizacji.

 

W minionym tygodniu Axalta zaprezentowała również raport najpopularniejszych kolorów aut w roku 2020.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).