To był tydzień! (1)

person Joanna Piszcz 5/01/2020

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 30 grudnia 2019 r. - 5 stycznia 2020 r.

Przełom roku to nieco mniej wydarzeń niż zwykle. Moto-Profil poinformował o awansie na “Liście 2000” przygotowanej przez redakcję “Rzeczpospolitej”. Z kolei Ministerstwo Klimatu uspokaja, że przedsiębiorcy jeszcze nie muszą się obawiać wysokich kar za brak wpisu do ewidencji odpadów BDO, ale muszą się pospieszyć z załatwieniem formalności.

 

Organizacje KPMG i PZPM zaprezentowały raport, z którego wynika, że przedstawiciele firm motoryzacyjnych obecnych na polskim rynku coraz gorzej oceniają sytuację panującą w branży.

 

Tymczasem z raport Polskiego Instytutu Transportu Drogowego pokazuje, że kierowcy zawodowi zarabiają średnio o 17% więcej niż przed rokiem.

 

Od 1 stycznia 2020 r. dzięki nowelizacji rozporządzenie w sprawie kontroli ruchu drogowego policjanci spisują stan licznika w kontrolowanych pojazdach – są już pierwsze efekty i sprawa z art. 306a Kodeksu Karnego (Zmiana wskazania drogomierza lub ingerencja w prawidłowość jego pomiaru).

 

Inter Cars zapowiedział kolejne szkolenia na styczeń, a Autos opublikował kolejny numer swojego kwartalnika.

 

 

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).