To był tydzień! (1) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (1)

person Redakcja 9/01/2022

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 3-9 stycznia 2022 r.

Rozpoczął się rok 2022, a wraz z nim nowe wydarzenia w branży motoryzacyjnej. Jeszcze przed końcem minionego roku jej przedstawiciele złożyli pismo do premiera, w którym domagali się rewaloryzacji cen za badania techniczne pojazdów.

 

Bio Service opublikowało ważne w bieżącym kwartale daty związane z gospodarowaniem odpadami warsztatowymi.

 

Pod okiem Komitetu ds. Nowej Mobilności PSPA rozpoczęły się prace nad Strategią Rozwoju Nowej Mobilności w Polsce.

 

Grupa ZF na targach CES w Las Vegas zaprezentowała swoje najnowsze innowacje wpisujące się w jej strategię Next Generation Mobility.

 

Goodyear podpisał umowę o współpracy i list intencyjny z Monolith ws. rozwoju i wykorzystania w oponach sadzy produkowanej z metanu oraz biometanu.

 

Z kolei IVECO wraz z Air Liquide podpisały list intencyjny w sprawie rozwoju wodorowej mobilności w Europie.

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).