TMD Friction otrzymuje nagrodę Temot za najlepsze wsparcie | MOTOFAKTOR

TMD Friction otrzymuje nagrodę Temot za najlepsze wsparcie

person Redakcja 23/07/2019

Firma TMD Friction otrzymała nagrodę Temot w uznaniu za wybitne wsparcie udzielane w obszarze niezależnego rynku części zamiennych.

Ceremonia wręczenia nagród odbyła się podczas gali z okazji 25-lecia Temot International, w czasie dorocznej konferencji dostawców w Barcelonie. Nagrodę wręczyli: Fotios Katsardis, CEO i Prezes Temot International Autoparts GmbH, Thomas Kobudzinski, Wiceprezes Temot International Autoparts GmbH oraz Milos Marjanovic, Dyrektor ds. Zamówień Międzynarodowych w Temot International Autoparts GmbH. Nagrodę odebrali: Robert Lightfoot, Dyrektor Zarządzający ds. Sprzedaży EMEA w TMD Friction oraz Jorg Schmuck, Dyrektor ds. Sprzedaży na Europę Środkową w TMD Friction.

Z ogromnym zadowoleniem odebraliśmy nagrodę od Temot International – szczególnie, iż przyznana została w zakresie wsparcia i obsługi. To pokazuje, że klienci są usatysfakcjonowani współpracą z nami oraz, że podjęte przez firmę działania rozwojowe w tym obszarze idą w dobrym kierunku. Bob Lightfoot

 

Temot International jest wiodącą organizacją strategiczną oraz zorientowanym na przyszłość partnerem na niezależnym rynku części zamiennych. Temot International została założona w 1994 roku. Jej siedziba znajduje się w Niemczech. Obecnie Temot zrzesza 80 członków reprezentujących 87 krajów z 5 kontynentów.

 

Źródło: TMD Friction

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).