ThermoConnect App – aplikacja Webasto | MOTOFAKTOR

ThermoConnect App – aplikacja Webasto

person Adrian Januszkiewicz 20/11/2019

Webasto wprowadza na rynek nową aplikację ThermoConnect do zdalnego sterowania systemem ogrzewania postojowego.

Kierowcy, którzy już posiadają ogrzewanie postojowe Webasto, mogą zaktualizować swoją aplikację do najnowszej wersji. Dotyczy to zarówno urządzeń instalowanych w samochodach fabrycznie, jak i montowanych po zakupie auta. Ma to ogromne znaczenie dla wszystkich użytkowników systemów ogrzewania Webasto ze względu na to, że długość życia tych urządzeń zazwyczaj dorównuje długości życia samochodów, ale systemy kontroli są nieustannie udoskonalane.

Jedna aplikacja dla wielu urządzeń

Użytkownicy systemów ogrzewania postojowego Webasto mogą teraz sterować wieloma urządzeniami za pomocą jednej aplikacji ThermoConnect. Rozwiązanie powstało z myślą m.in. o właścicielach kilku samochodów lub samochodu i kampera. ThermoConnect współpracuje z ogrzewaniem postojowym Thermo Top Evo, a także z systemami ogrzewania powietrza Air Top 2000 STC i Air Top Evo 40/55.

Nowość – sterowanie głosowe Amazon Alexa

Wbudowanie w aplikację ThermoConnect funkcji Amazon Alexa sprawia, że od pierwszego kwartału 2020 roku będzie można sterować ogrzewaniem postojowym w samochodzie za pomocą komend głosowych. Dzięki temu rozwiązaniu zarządzanie temperaturą w samochodzie czy kamperze będzie dziecinnie proste.

Aplikacja dostępna dla starszych urządzeń

Najnowszą aplikację ThermoConnect mogą pobrać również użytkownicy starszych systemów ogrzewania Webasto, kontrolowanych zdalnym pilotem lub wcześniejszymi wersjami ThermoConnect. Integracja z nową aplikacją na telefon jest możliwa, nawet jeśli system ogrzewania został zainstalowany fabrycznie przez producenta samochodu i jest sterowany panelem zamocowanym na desce rozdzielczej lub pilotem. Dotyczy to samochodów niemal wszystkich producentów. Wystarczy do tego kabel adaptera podłączony do zamontowanego fabrycznie odbiornika. Synchronizacja aplikacji z systemami ogrzewania postojowego montowanymi po zakupie auta jest nawet łatwiejsza, gdyż może być przeprowadzona bezprzewodowo.

 

Jednostka kontrolna ThermoConnect w samochodzie jest montowana w niewidocznym miejscu i zawiera kartę SIM. Po pobraniu darmowej aplikacji, system ogrzewania może być sterowany przez telefon, tablet lub komputer, bez względu na odległość. Harmonogramy ogrzewania mogą być ustawione, zmienione lub zaprogramowane cyklicznie w dowolnym momencie.

 

Źródło: Webasto

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).