The SMART Alternative – kampania Hengst Filter | MOTOFAKTOR

The SMART Alternative - kampania Hengst Filter

person Adrian Januszkiewicz 6/11/2019

Firma Hengst Filter rozpoczęła nową kampanię reklamową na niezależny rynek części zamiennych o nazwie "The SMART Alternative".

Będące alternatywą oryginalnego wyposażenia, produkowane w jakości OE i zgodne z wymogami OES, markowe części zamienne są często kojarzone z wysoką niezawodnością i połączeniem oszczędności środków (atrakcyjna cena) i czasu (idealne dopasowanie do pojazdu – łatwy montaż). Właśnie dlatego Hengst Filter postanowił wzmocnić dotychczasową strategię wizerunku marki hasłem: “The SMART Alternative” – “Inteligentna alternatywa”.

 

Te kilka słów podsumowuje kluczowy przekaz firmy: niemieckie filtry Hengst w jakości OE stanowią mądry wybór i alternatywę dla oryginalnych części dostępnych na niezależnym rynku części zamiennych.

Często “zamienniki” są dostępne w cenie lepiej dopasowanej do budżetu klienta warsztatu samochodowego, ale nie wszystkie potrafią uchronić jego kieszeń w dłuższej perspektywie czasu. Markowe części takie, jak filtry Hengst, według zapewnień producenta, oferują trwałość i wysoką wydajność działania, a koszt ich zakupu zwraca się w niezmiennym poziomie filtracji w całym okresie pomiędzy wymianami serwisowymi.

 

Korzystając z doświadczenia płynącego z bycia partnerem rozwojowym i dostawcą na pierwszy montaż dla wielu znanych producentów samochodów, Hengst Filter może oferować na niezależnym rynku części zamiennych tę samą jakość i sprawdzone innowacje w przystępnej cenie. Sprawna logistyka oraz szeroki wybór produktów (katalog ponad 2 600 filtrów, 140 000 zastosowań) nie powinny zawieść nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Źródło: Hengst

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).