Textar zaprasza na Master Truck Show 2024 | MOTOFAKTOR

Textar zaprasza na Master Truck Show 2024

Marka Textar ponownie będzie partnerem Master Truck Show w Polskiej Nowej Wsi pod Opolem. Tegoroczna jubileuszowa edycja odbędzie się w dniach 19-21 lipca.

Główną atrakcją 20. edycji Master Truck Show będzie tradycyjny konkurs, w którym jury i publiczność wybiorą najpiękniejsze ciężarówki. Oprócz tego, fani motoryzacji będą mieli okazję podziwiać również tuningowane ciężarówki, auta osobowe, terenowe, dostawcze, motocykle, maszyny wojskowe, rolne oraz unikatowe pojazdy-wynalazki. Impreza będzie również pełna emocjonujących wydarzeń, takich jak koncerty, wyścigi, pokazy, konkursy i zmagania sprawnościowe. Na piątek zaplanowane jest specjalne wyzwanie pod patronatem Textar, polegające na precyzyjnej jeździe ciągnikiem siodłowym, z atrakcyjnymi nagrodami dla zwycięzców ufundowanymi przez markę.

Fot. Textar

Joanna Krężelok, Dyrektor oddziału TMD Friction Services w Polsce
Joanna Krężelok, Dyrektor oddziału TMD Friction Services w Polsce

„To już kolejny raz, gdy marka Textar wspiera Master Truck Show i jest obecna podczas tej imprezy. Zlot od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem i uznaniem nie tylko kierowców, ale też firm działających w branży motoryzacyjnej. Jako wiodący dostawca tarcz, klocków i szczęk hamulcowych na montaż fabryczny oraz niezależny rynek części zamiennych, musimy tu być. Master Truck Show to dla nas idealna okazja do jeszcze mocniejszego zaakcentowania swojej obecności w świecie ciężarówek i innych pojazdów użytkowych” – mówi Joanna Krężelok, Dyrektor oddziału firmy TMD Friction Services w Polsce, do której należy marka Textar.

Więcej informacji o programie Master Truck Show 2024 można znaleźć na stronie internetowej organizatorów zlotu. Textar zaprasza też do śledzenia profilu Textar Polska na Facebooku, gdzie pojawi się konkurs dla odwiedzających wydarzenie.

Źródło: TMD Friction

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi informacjami? 

belka Wiadomości Google

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).