Textar zaprasza na Master Truck Show 2022 | MOTOFAKTOR

Textar zaprasza na Master Truck Show 2022

person Adrian Januszkiewicz 12/07/2022

Nadchodzi Master Truck Show 2022 – niepowtarzalna impreza dla miłośników ciężarówek. Jednym ze sponsorów tegorocznej edycji zlotu jest Textar.

 

Master Truck Show co roku przyciąga dziesiątki tysięcy odwiedzających. Najbliższa edycja odbędzie się w dniach 15-17 lipca. Miejscem akcji będzie tradycyjnie lotnisko w Polskiej Nowej Wsi, zlokalizowane 10 km od Opola. Na gości czekają trzy dni niezapomnianych emocji motoryzacyjnych, pośród których w głównych rolach wystąpią unikatowe, tuningowane pojazdy ciężarowe.

 

Master Truck Show jest wyjątkowym wydarzeniem dla fanów ciężarówek, ale także firm związanych z tym sektorem rynku. Dlatego na zlocie nie może zabraknąć marki Textar, która oferuje tarcze, klocki hamulcowe i okładziny hamulca bębnowego do wszystkich europejskich pojazdów użytkowych – mówi Joanna Krężelok, Dyrektor oddziału TMD Friction Services w Polsce, do którego należy marka Textar.

 

Czujemy się nierozerwalną częścią świata ciężarówek. Dzięki współpracy z producentami pojazdów użytkowych, osi i układów hamulcowych, tworzymy optymalne rozwiązania cierne do każdego zastosowania. Textar jest również wiodącym dostawcą klocków i szczęk na montaż fabryczny oraz aftermarket, oferując poziom skuteczności działania i bezpieczeństwo, które mogą zagwarantować wyłącznie części oryginalne. Dlatego 70% wszystkich pojazdów użytkowych w Europie jest fabrycznie wyposażonych w okładziny hamulcowe Textar – przypomina Joanna Krężelok.

 

Organizatorzy Master Truck Show jak zwykle zapewnią wiele atrakcji, w tym oczywiście najpiękniejsze ciężarówki jeżdżące po europejskich drogach. Ciekawych pojazdów do podziwiania będzie jednak więcej. Wśród nich znajdą się maszyny wojskowe, interesujące samochody osobowe i dostawcze, oldtimery, maszyny rolnicze, pojazdy amerykańskie czy motocykle, a także auta off-roadowe i wynalazki trudne do sklasyfikowania. Ich właściciele rywalizują w konkursach na najlepsze pojazdy zlotu wytypowane przez jury oraz publiczność.

 

Dla oczekujących dynamicznych atrakcji, organizatorzy szykują widowiskowe show, składające się z akrobacji motocyklowych, trialu motocyklowego, pokazów policyjnych, pożarniczych i ratownictwa oraz pierwszej pomocy. W programie znalazły się także przejazdy off-roadowe, wrak race i pokazy lotnicze. Wśród propozycji dla publiczności przewidziano konkursy wiedzy i wyzwania sprawnościowe z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez sponsorów wydarzenia, do których należy marka Textar. Podczas zlotu dostępne będzie miasteczko ruchu drogowego. Odbędą się również koncerty, występy taneczne, pokazy świateł.

 

Źródło: TMD Friction

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).