Textar wyprzedza konkurencję | MOTOFAKTOR

Właściciele wybranych modeli Jaguara, MAN-a, Mercedesa oraz VW mogą już skorzystać z oferty klocków i tarcz hamulcowych Textar.

F1rst to market – to sposób wyróżnienia produktów Textar, które wprowadzane są na niezależny rynek części zamiennych. Trzy nowe referencje klocków hamulcowych – do Jaguara I-Pace oraz Mercedesa Sprintera – zostały wyposażone w innowacyjną podkładkę Q+. Jej zadaniem jest maksymalne ograniczenie drgań powstających podczas hamowania.

Kolejne referencje F1rst to market to tarcze hamulcowe do Mercedesa GLE oraz MAN-a TGE i Volkswagena Crafter.

 

Znajdujące się przy numerze katalogowym oznaczenie “PRO” potwierdza, że tarcze zostały poddane specjalnemu procesowi powlekania. Z kolei “PRO+” oznacza, że do ich wykonania użyto żeliwa wysokowęglowego.

O wszystkich nowościach w ofercie Textar można dowiedzieć się, subskrybując bezpłatny newsletter na stronie www.textar.com.

 

W razie wątpliwości dotyczących doboru referencji Textar do konkretnego modelu samochodu, można skorzystać z katalogu online na stronie www.brakebook.com.

 

Źródło: TMD Friction

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).