Textar obecny na Gran Turismo Polonia 2024 | MOTOFAKTOR

Textar obecny na Gran Turismo Polonia 2024

Marka Textar pojawi się na finale tegorocznej edycji Gran Turismo Polonia, który odbędzie się na Torze Poznań 29 czerwca br. i będzie otwarty dla publiczności.

Gran Turismo to międzynarodowy cykl pokazów drogowych, podczas których prezentowane są supersamochody. W tym roku polska edycja imprezy rozpocznie się 24 czerwca i potrwa do 30 czerwca. Uczestnicy przejadą trasę z Gdańska do Poznania, zatrzymując się po drodze w miejscowościach takich jak Łeba, Strzelinko, Ustka, Koszalin, Pobierowo i Mierzęcin. Całość zakończy jazda po Torze Poznań, podczas której miłośnicy motoryzacji będą mieli okazję przetestować swoje samochody w bezpiecznych warunkach oraz rywalizować o tytuł King of Polonia.

Po kilku latach przerwy, widzowie i miłośnicy motoryzacji będą mieli okazję zobaczyć wyjątkowe auta w akcji podczas jazdy po torze. Dzień otwarty zaplanowany na 29 czerwca to okazja do podziwiania najwspanialszych samochodów segmentu premium. Na torze pojawią się m.in. Ferrari, Lamborghini, McLaren i Porsche.

Wejście na trybuny Toru Poznań będzie możliwe w godzinach 10:00–17:00. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć supersamochody podczas jazd indywidualnych i uroczystej parady. Na fanów motoryzacji czekać będzie także specjalna strefa oraz stoisko Textar.

Fot. James Holm

To jeszcze nie koniec niespodzianek od Textar! Miłośnicy marki mają szansę na wygranie dwóch zaproszeń na niezapomnianą przejażdżkę taxi-drive po Torze Poznań podczas finału Gran Turismo Polonia 2024. W trakcie tej ekskluzywnej jazdy, która odbędzie się samochodem Lotus Exige S lub Porsche 991 GT3 RS, zwycięzcy będą mieli okazję z bliska podziwiać wszystkie pojazdy obecne na padoku. Zaproszenia do udziału w tej atrakcji zostaną rozdane w najbliższym czasie w konkursach organizowanych na Facebooku przez Textar Polska.

Źródło: TMD Friction

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi informacjami? 

belka Wiadomości Google

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).