Textar: kibicujesz czy grasz w Team Textar? | MOTOFAKTOR

Textar: kibicujesz czy grasz w Team Textar?

person Redakcja 11/07/2018

Większość drużyn zakończyła już udział w Mistrzostwach Świata w piłce nożnej. Tych, którzy chcą pozostać w grze w swoje szeregi zaprasza Team Textar.

W niedzielę, 15 lipca zakończy się piłkarski turniej w Rosji. Do tego dnia jest jeszcze szansa na dołączenie do Team Textar. Ta szalona zabawa przyciągnęła już wiele osób z całego świata, które miały odwagę zarejestrować się na stronie www.teamtextar.com, umieścić w wybranej karcie swoje zabawne zdjęcie i oznaczyć przynależność do reprezentacji danego kraju. Teraz pozostaje tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać na powołanie do meczowej jedenastki.

 

Wybrani zawodnicy mogą liczyć na jedną z nagród: Playstation 4 Pro VR, iPad Pro, Weber Genesis II Grill lub GoPro Hero 6. Pozostali kandydaci mają jeszcze szansę na otrzymanie jednej ze 111 piłek. Dodatkowo osoby, które w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram i Twitter) oznaczą swoją kartę hashtagiem #TeamTextar biorą udział w losowaniu jedenastu słuchawek BeatsX. Dwie z tych nagród trafiły do już do uczestników z Polski.

Imprezy takie jak mistrzostwa świata w piłce nożnej cieszą się wielką popularnością pod każdą szerokością geograficzną co pokazuje, że sport łączy ludzi. Podobnie jak proponowana przez Textar zabawa, w której każdy może uczestniczyć. Podobnie jak na ulicy, na której wszyscy jesteśmy pełnoprawnym uczestnikiem ruchu drogowego. Tym co powinno nas łączyć to dbałość o bezpieczeństwo, a nie da się tego zapewnić bez sprawnego układu hamulcowego. Karolina Gaweł Koordynator Marketingu Regionalnego TMD Friction w Polsce

 

Źródło: Textar

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).