Textar, Budweg i Hart wspólnie szkoliły mechaników | MOTOFAKTOR

Textar, Budweg i Hart wspólnie szkoliły mechaników

person Adrian Januszkiewicz 23/11/2021

Czy obiekt sportowy może być dobrym miejscem na szkolenia o hamulcach? Zdecydowanie, co pokazał event Budweg, Hart i Textar na Silesia Ringu.

W spotkaniu wzięli udział właściciele i pracownicy warsztatów samochodowych, którzy zostali zaproszeni przez spółkę Hart – współpracującego z TMD Friction i Budwegiem dystrybutora motoryzacyjnych części zamiennych. Część szkoleniowa eventu poświęcona była układom hamulcowym. Specjaliści dzielili się z mechanikami wiedzą produktową na temat oryginalnych części zamiennych oferowanych przez Textar oraz regenerowanych zacisków hamulcowych, w których specjalizuje się Budweg.

 

Oprócz fachowej wiedzy na uczestników czekały atrakcje dodatkowe. Jedną z nich była wirtualna rzeczywistość Textar, w której można było przygotować własną mieszankę materiałów stosowanych do wytwarzania klocków hamulcowych. Stworzony produkt był od razu sprawdzany za pomocą testowego pojazdu poruszającego się również w środowisku VR.

 

Największe emocje budziły jednak przejazdy po prawdziwym torze prawdziwymi samochodami sportowymi. Goście mieli do dyspozycji wyjątkowe auta takie jak Ferrari, Lamborghini i ekstremalne bolidy KTM. W połączeniu z efektowną, ale też wymagającą technicznie trasą wytyczoną na torze Silesia Ring gwarantowały one skok adrenaliny i wysokie tętno zasiadających za kierownicą uczestników spotkania.

Event na torze Silesia Ring był kolejną, po niedawnym Textar Brake Clinic, okazją do spotkania się z klientami warsztatowymi regularnie korzystającymi z produktów marki Textar. Dla nas to cenne doświadczenie, pozwalające dotrzeć z fachową wiedzą do mechaników, a jedocześnie poznać ich odczucia i potrzeby. Efektem takich wydarzeń jest jeszcze lepsza znajomość produktów i rozwiązań oferowanych przez markę Textar, ale też zrozumienie całej naszej filozofii pracy przy tak ważnym elemencie każdego pojazdu, jakim jest układ hamulcowy. Poprzez takie spotkania pokazujemy również, że można skutecznie łączyć kwestie produktowe i szkoleniowe z pozytywnymi emocjami czy adrenaliną, które zapewnia szybka, ale jednocześnie bezpieczna jazda po torze – podkreśliła Joanna Krężelok, dyrektor oddziału TMD Friction Services w Polsce.

 

Dla Budwega to pierwsza w czasach pandemii impreza zorganizowana poza Danią. Sponsorujemy aktywności związane ze sportami motorowymi, więc wydarzenie wspierające i promujące markę wchodzącą na polski rynek nie mogło mieć innego charakteru. A ponieważ specjalizujemy się w zaciskach hamulcowych, Textar, jako marka oferująca części do układów hamulcowych, jest naturalnym partnerem uzupełniającym nasze propozycje – powiedział Jarosław Kaflak, menedżer sprzedaży marki Budweg na rynki Europy środkowej.

 

Cieszymy się, że dzięki wsparciu naszych dostawców mogliśmy spotkać się w tak ciekawym miejscu. Dla naszych klientów to szansa przeżycia czegoś nietypowego, ale również poszerzenia specjalistycznej wiedzy i zacieśnienia relacji biznesowych. Wierzymy, że spotkanie zaowocuje jeszcze lepszą współpracą z warsztatami samochodowymi i pozytywnie przełoży się na wyniki handlowe – podsumował wydarzenie Ryszard Atamańczuk, product manager firmy Hart.

Niezależnie od wydarzeń specjalnych, Textar cały czas oferuje możliwości poszerzania wiedzy dotyczącej serwisu układów hamulcowych. Szczegóły dotyczące szkoleń dla mechaników samochodowych dostępne są na stronie www.textar.com/pl/textar-program-szkolen/.

 

Źródło: TMD Friction

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).