Texa wchodzi we współpracę z COBUS Industries GmbH | MOTOFAKTOR

Texa wchodzi we współpracę z COBUS Industries GmbH

person Adrian Januszkiewicz 18/06/2019

Texa zawarła porozumienie o współpracy z COBUS Industries, na podstawie którego niemiecka firma zaleci swoim warsztatom stosowanie narzędzi diagnostycznych Texy.

Grupa COBUS, z siedzibą w Wiesbaden, od 30 lat projektuje, produkuje oraz dystrybuuje autobusy lotniskowe, wraz z całym szeregiem usług posprzedażowych oraz usług wsparcia: obecnie jest już ponad 4000 pojazdów marki COBUS pracujących na 350 lotniskach w 100 krajach.

 

Urządzenie wizualizacyjne Axone Nemo oraz interfejs pojazdu Navigator TXTs zostały wybrane przez COBUS do komputerowej diagnostyki autobusów wykorzystywanych do transportu osób w obrębie lotnisk. Pośród systemów elektronicznych, które Texa opracowała specjalnie dla COBUS, znajdują się: Kontrola Silnika, Regulacja Silnik/Pojazd, Przekładnia, Wyświetlacz Wielofunkcyjny, System Network, Tachograf, oraz inne, dla wszystkich użytkowanych obecnie modeli, łącznie z tymi, które są wyposażone w najnowsze silniki Euro 6. Dostępne są również liczne, specjalistyczne funkcje diagnostyczne, regulacje oraz programowania.

Fakt wyboru naszej Firmy przez niekwestionowanego, światowego lidera jakim jest Cobus napawa nas dumą i pozwala nam wejść do sektora transportu lotniskowego, dla nas nowego i bez wątpienia interesującego. Myślę, że niemieckie przedsiębiorstwo, poza naszą doskonałą technologią, doceniło także szerokie rozpowszechnienie marki Texa, która za pośrednictwem swoich oddziałów oraz importerów dociera do ponad 100 krajów na całym świecie. Luciano Marton Dyrektor Generalny Garage Equipment e Telemobility Texa

 

Źródło: Texa

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).