Texa przedstawiła Axone Nemo Mini | MOTOFAKTOR

Texa przedstawiła Axone Nemo Mini

person Adrian Januszkiewicz 21/01/2022

Asortyment tabletów diagnostycznych Texa poszerzył się o model Axone Nemo Mini.

Sukces sprzedażowy wprowadzonego w 2017 roku tabletu Axone 5 oraz bestselerowego Axone Nemo, zainspirował konstruktorów Texa do stworzenia kolejnego tabletu, łączącego w sobie najlepsze cechy obu urządzeń.

 

Axone Nemo Mini to najnowszy tablet diagnostyczny wprowadzony do oferty Texa. Zaawansowane parametry sprzętowe zaimplementowane w 11,6 calowym, dotykowym tablecie, czynią go jednym z najbardziej zaawansowanych urządzeń diagnostycznych dostępnych na rynku. Konstruktorzy Texa mając na uwadze szybki rozwój zaawansowanej elektroniki w nowoczesnych pojazdach, stworzyli komputer mogący sprostać wciąż zmieniającym się wymaganiom co do tego typu urządzeń.

Axone Nemo Mini imponuje swoim wyposażeniem technologicznym, które gwarantuje wysoką wydajność, niezbędną do wymagającej pracy w warsztacie. Jego system operacyjny, Windows 10 Enterprise, jest obsługiwany przez procesor Intel Celeron N4120. Posiada również 8 GB pamięci RAM oraz dysk SSD 256 GB, które wspomagają wydajność obliczeniową systemu. Łączność gwarantują moduł Wi-Fi i moduł Bluetooth.

 

Axone Nemo Mini może współpracować z trzeba środowiskami diagnostycznymi TEXA IDC5 (CAR/BIKE/MARINE). Axone Nemo Mini można dodatkowo udoskonalić dzięki szerokiej gamie dedykowanych usług, takich jak TEXPACK, TEX@INFO, TEXA SECURITY ACCESS, TEXA APP.

 

Źródło: Texa

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).