TEXA dołącza do grona partnerów XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników | MOTOFAKTOR

TEXA dołącza do grona partnerów XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

person Redakcja 31/03/2022

Lider w produkcji wielomarkowych urządzeń diagnostycznych, firma TEXA, podzieli się swoją fachową wiedzą z uczestnikami XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Szczegółowa, profesjonalna diagnostyka to podstawa w zawodzie mechanika samochodowego. Bez niej usuwanie usterek nie byłoby możliwe, a do postawienia trafnej diagnozy niezbędne są nowoczesne urządzenia diagnostyczne. Takie ma w ofercie TEXA, która podczas tegorocznej edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników podzieli się swoim bogatym doświadczeniem w tym zakresie z młodymi i zawodowymi mechanikami.

 

TEXA, założona w 1992 roku przez Bruno Vianello, aktualnego Prezesa, jest dzisiaj jednym z globalnych liderów w projektowaniu, wdrażaniu oraz produkcji wielomarkowych urządzeń diagnostycznych, analizatorów spalin, stacji obsługi samochodowych układów klimatyzacji oraz urządzeń do telediagnostyki przeznaczonych do samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, maszyn rolniczych, budowlanych oraz sprzętu motorowodnego.

Nasza oferta jest tak szeroka, że świetnie wpisuje się we wszystkie kategorie Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Nasi eksperci z przyjemnością podzielą się swoją wiedzą dotyczącą możliwości nowoczesnych urządzeń diagnostycznych, czy stacji klimatyzacji oraz innych produktów TEXA, które znacząco ułatwiają codzienną pracę mechanika samochodowego. Dynamiczny rozwój elektroniki samochodowej zachęca nas do wdrażania coraz nowszych rozwiązań sprzętowych, dlatego zapraszamy do śledzenia naszych nowości Barbara Masłowska Dyrektor Zarządzająca TEXA Poland

 

Podczas finałów XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników eksperci TEXA sprawdzą wiedzę młodych i zawodowych mechaników dzięki konkurencjom praktycznym, które będą także doskonałą okazją do zapoznania się z urządzeniami firmy w sytuacjach, z którymi spotykamy się w warsztacie samochodowym.
TEXA obecna jest na całym świecie poprzez rozległą sieć dystrybucji.

 

Aktualnie zatrudnia około 850 pracowników, w tym około 670 osób w centrali mieszczącej się w Monastier di Treviso, gdzie projektowana jest, wdrażana oraz produkowana pełna gama jej produktów. Nowy zakład TEXA, otwarty w 2012 roku obejmuje 30.000 m2 powierzchni zabudowanej na obszarze 100.000m2 terenu.

 

Polski oddział TEXA został założony w styczniu 2008 i znajduje się w Mysłowicach. Dostarcza na rynek polski kompletny asortyment urządzeń i usług TEXA. Wspiera swoich klientów i dystrybutorów poprzez usługi profesjonalnej infolinii technicznej CALL CENTER, która udziela porad w zakresie diagnostyki i napraw pojazdów, obsługi samochodowych układów klimatyzacji, analizy spalin, pomiarów diagnostyki konwencjonalnej oraz ogólnego wykorzystania narzędzi TEXA do diagnostyki samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów, motocykli, skuterów, maszyn rolniczych, maszyn budowlanych oraz sprzętu motorowodnego.

 

Program szkoleniowy TEXAEDU oferuje mechanikom możliwość poszerzania wiedzy teoretycznej oraz praktycznej z zakresu diagnostyki wielomarkowej samochodów osobowych, ciężarowych oraz maszyn rolniczych.

 

Finały XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędą się podczas Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce – w dniach 7-10 kwietnia 2022 r.

 

Źródło: OMM

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).