Texa: aktualizacja oprogramowania IDC5 CAR 67 | MOTOFAKTOR

Texa: aktualizacja oprogramowania IDC5 CAR 67

person Adrian Januszkiewicz 11/07/2018

Dzięki aktualizacji oprogramowania CAR 67 możliwe jest skorzystanie z wielu nowości diagnostycznych oraz funkcji specjalnych.

W oprogramowaniu CAR 67 aktualizacji poddano aż 69 marek pojazdów. Co więcej, dla 45 z nich opracowane zostały całkowicie nowe systemy diagnostyczne, opublikowane po raz pierwszy, dostarczając danych dla 810 modeli pojazdów. Aktualizacja ta oddaje do dyspozycji użytkowników ponad 350 opracowań systemów diagnostycznych dotyczących ponad 100 układów. Poszerzono także diagnostykę i opcję kalibracji układów wspomagania kierowcy (ADAS).

 

Aktualizacja IDC5 CAR 67 obejmuje ponad 26 tys. nowych opcji diagnostycznych, stworzonych z myślą o najpopularniejszych markach światowego rynku motoryzacyjnego, m.in.: AbarthAcuraAlfa RomeoChevroletCitroenDacia, DodgeFIATFordGMCGreat WallHondaHyundaiHummerKiaMazdaNissanOpel (GM)PeugeotRenaultRenault SamsungScionSkodaSubaruToyotaTrollerVolkswagenVolvoWuling.

 

UWAGA! Oprogramowanie IDC5 nie jest dostępne dla urządzeń starej generacji, takich, jak np. AXONE DirectAXONE PadAXONE Palmtop.

 

Więcej informacji o pokryciu diagnostycznym oprogramowania CAR 67 można znaleźć na stronie Texa i w załączonym pliku pdf.

 

Źródło: Texa

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).