Tenneco: zmiany w związku z przejęciem Federal-Mogul | MOTOFAKTOR

Tenneco: zmiany w związku z przejęciem Federal-Mogul

person Adrian Januszkiewicz 25/07/2018

Zarząd Tenneco wybrał Briana J. Kesselera i Rogera J. Wooda na CEO firm, które mają wydzielić się z Tenneco.

Zgodnie z decyzją zarządu Tenneco Brian J. Kesseler będzie odpowiedzialny za spółkę zajmującą się działami Aftermarket i Ride Performance, a Roger J. Wood za spółkę Powertrain Technology. Obie firmy będą notowane na giełdzie i zostaną utworzone w II połowie 2019 r.

 

Proces przejęcia firmy Federal-Mogul przez Tenneco ma się zakończyć w drugiej połowie 2018 r., pod warunkiem uzyskania zgody organów regulacyjnych i akcjonariuszy. Oczekuje się, że rozdział nastąpi w drugiej połowie 2019 r. Po sfinalizowaniu transakcji powstaną dwie niezależne jednostki. Pierwsza to Aftermarket and Ride Performance Company, w skład której wejdą Tenneco Ride Performance oraz Federal-Mogul Motorparts. Z kolei druga to Powertrain Technology Company z takimi działami jak Tenneco Clean Air oraz Federal-Mogul Powertrain. Ich zakres działania to odpowiednio aftermarket, elementy zawieszenia i podwozia – Aftermarket and Ride Performance Company oraz układ napędowy – Powertrain Technology Company.

 

Źródło: Tenneco

 

 

 

 

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).