Tenneco wprowadza eLearning | MOTOFAKTOR

Tenneco wprowadza eLearning

person Adrian Januszkiewicz 26/09/2018

Nowa platforma zaprezentowana na targach Automechanika oferuje sieciowe instrukcje „krok po kroku” i inne materiały szkoleniowe.

Tenneco Inc., globalny dostawca produktów i systemów osiągów jezdnych i ochrony powietrza, ogłosił udostępnienie nowej platformy eLearning Tenneco. Nowa platforma sieciowa zaprojektowana tak, aby zapewnić profesjonalistom rynku samochodowych części zamiennych dostęp do bezpłatnych, dogłębnych możliwości szkoleniowych i szczegółowych informacji technicznych została zaprezentowana na targach Automechanika we Frankfurcie.

 

Goście, którzy odwiedzili stoisko Tenneco mogli doświadczyć demonstrowanych na żywo funkcji platformy eLearning Tenneco, która oferuje użytkownikom ponad 130 instrukcji „krok po kroku”, instrukcji montażowych i modułów szkoleniowych dostępnych za pośrednictwem każdej przeglądarki sieciowej. Ujęta tam tematyka obejmuje amortyzatory Monroe, sprężyny, i elementy zawieszenia oraz filtry cząstek stałych Walker do silników Diesla zainstalowanych w samochodach osobowych i w pojazdach komercyjnych. Obecnie portal jest dostępny w języku angielskim, ale dodatkowe wersje językowe zostaną dodane z początkiem roku 2019.

Firma Tenneco konsekwentnie przykłada dużą wagę do szkoleń, inwestując znaczne kwoty w różnorodne inicjatywy wspierające profesjonalny personel warsztatów samochodowych oraz tych, którzy personel ten szkolą. Od roku 2006, program szkoleniowy “4T” Tenneco Train the Trainers dostarcza dogłębne instrukcje techniczne ponad 360 000 uczestników, zapewniając wartościowe możliwości szkoleniowe w dziedzinach takich jak osiągi jezdne, kontrola emisji i zdolności “miękkie”. Nowa platforma eLearning rozwinęła się na tej podstawie jako wygodny i bezpłatny dodatkowy zasób kluczowych informacji technicznych.

Kompleksowe i dogłębne szkolenie ma żywotne znaczenie dla osiągnięcia sukcesu przemyśle części i usług samochodowych ze względu na coraz bardziej złożone technologie instalowane w nowoczesnych samochodach osobowych. Jednocześnie, profesjonaliści z rynku samochodowych części zamiennych coraz trudniej znajdują czas na częste podróże w celu uczestniczenia w sesjach szkoleniowych przy równoczesnym spełnianiu wymogów łączących się z ich pracą. Nasza nowa platforma eLearning oferuje zrównoważenie, jakiego potrzebują ci profesjonaliści – dzięki niej mogą teraz poszerzać swoją wiedzę i zdolności w sposób ciągły i w dogodnym dla nich czasie. Maurits Binnendijk wiceprezes i dyrektor generalny ds. europejskiego rynku części zamiennych Tenneco

 

Dodatkowo do nowej platformy eLearning, Tenneco wspiera również profesjonalny personel warsztatów kompleksowymi szkoleniami i informacjami o diagnostyce pojazdów pomagającymi im szybko, skutecznie i dokładnie zdiagnozować i naprawić nawet najbardziej złożone problemy z układami kontroli jazdy, zawieszenia i kontroli emisji. Ośrodkiem tej działalności jest inicjatywa „B-Connected”, oferująca bezpłatny, całodobowy i całotygodniowy (24/7) dostęp do takich światowej klasy narzędzi jak Zaawansowany System Informacji Cyfrowych dla Techników (TADIS) z jego obszerną biblioteką video, modułów eLearning, arkuszy specyfikacyjnych, porad diagnostycznych, instrukcji montażowych i innych zasobów. Dostępna jest angielskojęzyczna linia pomocy technicznej. Więcej szczegółów pod adresem www.monroe.com.

Aby uzyskać dostęp do nowego programu eLearning wystarczy po prostu zalogować się w www.tenneco-elearning.com. Zarówno TADIS jak i inne materiały szkoleniowe Tenneco dostępne są pod adresem www.training.tenneco.com lub za pośrednictwem linku do „B-Connected” pod adresem www.monroe.com. Specjaliści w zakresie rynku części zamiennych mają również dostęp do materiałów reklamowych i promocyjnych dla punktów sprzedaży oraz do bogato ilustrowanych katalogów produktów, które można znaleźć online pod adresem www.monroecatalogue.eu i www.walkercatalogue.eu.

 

Źródło: Tenneco

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).