Tenneco nagrodzone przez General Motors | MOTOFAKTOR

Tenneco nagrodzone przez General Motors

person Adrian Januszkiewicz 31/05/2019

Tenneco otrzymało tytuł Dostawcy Roku GM podczas 27. dorocznej ceremonii wręczenia nagród, która odbyła się 15 maja w Detroit.

Zespół Clean Air firmy Tenneco został doceniony za technologie układów wydechowych, a zespół ds. Materiałów eksploatacyjnych Clevite Elastomer NVH został uhonorowany za elementy zawieszenia kabiny HydroMount.

 

Jest to drugi rok z rzędu, w którym oba zespoły Clean Air i materiałów NVH firmy Tenneco zostały uhonorowane – i trzeci raz w ciągu ostatnich czterech lat dla zespołu NVH.

 

Podczas imprezy GM wyróżnił 133 swoich najlepszych dostawców z 15 krajów, którzy konsekwentnie przekraczali oczekiwania GM, tworzyli wyjątkową wartość lub wprowadzali innowacje do firmy.

Jesteśmy zaszczyceni z tytułu otrzymania tego prestiżowego wyróżnienia od General Motors. Jesteśmy zaangażowani we wspieranie GM dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, które poprawiają efektywność paliwową i redukują emisje. Roger Wood Co-CEO Tenneco
Innowacja, jakość i wydajność są podstawami naszej działalności i czymś, co nasz globalny zespół stara się osiągnąć każdego dnia, tworząc rozwiązania, które zapewniają przyjemne wrażenia z jazdy dla naszych klientów. Brian Kesseler Co-CEO Tenneco

 

Tenneco jest globalnym dostawcą GM, dostarczającym technologie Clean Air, Ride Performance i Powertrain na platformy pojazdów na całym świecie.

Trzymamy naszych dostawców na wysokim poziomie. Wykonali wszystko, aby dostarczyć innowacje i jakość, które pomogą nam zdobyć klientów na całe życie. Steve Kiefer wiceprezes GM ds. Globalnego zaopatrzenia i łańcucha dostaw

 

Laureaci nagrody „Dostawca roku” zostali wybrani przez globalny zespół dyrektorów ds. zakupów, inżynierii, jakości, produkcji i logistyki GM. Zwycięzców wyłoniono na podstawie kryteriów wydajności w zakupach produktów, globalnych usługach zakupowych i produkcji, obsłudze klienta i posprzedażach oraz logistyce.

 

Źródło: Tenneco

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).