Tenneco Dostawcą Roku General Motors w roku 2020 | MOTOFAKTOR

Tenneco Dostawcą Roku General Motors w roku 2020

person Adrian Januszkiewicz 30/06/2021

Dział Powertrain firmy Tenneco został zwycięzcą 29. dorocznego konkursu General Motors na Dostawcę Roku.

GM wyróżnił 122 swoich najlepszych dostawców z 16 krajów za wyniki w roku kalendarzowym 2020. Coroczne nagrody wyróżniają światowych dostawców, którzy wyróżniają się przekraczaniem wymagań GM, dostarczając przy tym klientom GM innowacyjne i najwyższej jakości technologie w branży motoryzacyjnej.

 

To już czwarty rok z rzędu, w którym grupa biznesowa Tenneco została uhonorowana i druga z rzędu nagroda dla grupy Tenneco Powertrain.

Ponieważ GM pracuje nad osiągnięciem przyszłości bez awarii, zerowej emisji i zerowych zatorów, jesteśmy dumni, że mamy innowacyjnych i oddanych dostawców na całym świecie jako partnerów w tej misji. Przez cały pełen wyzwań rok nasi dostawcy wykazali się wytrwałością i poświęceniem w pracy na rzecz naszego wspólnego celu, jakim jest długoterminowy zrównoważony rozwój naszej planety i społeczności, którym służymy, przy jednoczesnym zaspokajaniu naszych obecnych potrzeb. Jesteśmy zadowoleni z tego, co wspólnie osiągnęliśmy w ciągu ostatniego roku i jesteśmy podekscytowani szansą, która nadchodzi. Shilpan Amin wiceprezes GM ds. Globalnych Zakupów i Łańcucha Dostaw

 

Zwycięzcy Dostawcy Roku 2020 zostali wybrani przez globalny zespół liderów zakupów, inżynierii, jakości, produkcji i logistyki firmy GM. Wyboru dokonano na podstawie kryteriów wydajności w zakresie zakupów produktów, globalnych zakupów i usług produkcyjnych, obsługi klienta i obsługi posprzedażnej oraz logistyki.

Zostać wybranym Dostawcą Roku 2020 przez General Motors ma szczególne znaczenie dla członków zespołu Tenneco Powertrain na całym świecie, którzy pokonali bezprecedensowe przeszkody w terminowej produkcji wysokiej jakości komponentów układu napędowego dla naszego największego globalnego klienta. Ta czwarta z rzędu nagroda pokazuje zaangażowanie Tenneco w dostarczanie GM światowej klasy rozwiązań w zakresie oszczędności paliwa, redukcji emisji i lepszych osiągów silnika. Brian Kesseler dyrektor generalny Tenneco

 

Źródło: Tenneco

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).