TEMOT Global Forum 2021 za nami | MOTOFAKTOR

TEMOT Global Forum 2021 za nami

person Adrian Januszkiewicz 29/03/2021

W minionym tygodniu odbyło się wirtualne TEMOT Global Forum 2021, które zgromadziło rekordową liczbę uczestników.

TEMOT Global Forum 2021 odbyło się w dniach 23-25 ​​marca 2021 r. Pod hasłem THE BEST IS AHEAD – COMMIT TO GROWTH. Z 780 aftermarketowymi uczestnikami wysokiego szczebla z całego świata i łącznie 1850 spotkaniami twarzą w twarz, wydarzenie było w całości poświęcone nawiązywaniu kontaktów.

 

Ponadto przestrzeń eventowa TEMOT Global Forum oferowała szereg interesujących prezentacji dotyczących aktualnych tematów rynku wtórnego na całym świecie, które można przesyłać strumieniowo na żądanie.

Nagroda dla Najlepszego Dostawcy 2020

Po „przerwie na nagrody” w 2020 roku TEMOT International jest tym bardziej zadowolony, że w tym roku powrócił do starej tradycji i nagrodził swoich Dostawców, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w różnych kategoriach w trudnym roku 2020. Kategorie i zwycięzcy są następujące:

 

Rozwój i sprzedaż: LIQUI MOLY GmbH
Usługi: Robert Bosch GmbH
Łańcuch dostaw: Ferdinand Bilstein GmbH + Co. KG
Szkolenia i seminaria internetowe: MANN + HUMMEL GmbH
Pojazdy użytkowe: TMD Friction Services GmbH
Globalny dostawca 2020: Grupa ZF

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom tej zasłużonej nagrody i jesteśmy przekonani, że wkrótce będziemy mogli ponownie osobiście ją wręczać. Stworzyliśmy dla naszych szanownych gości doskonałe narzędzie do wspólnego prowadzenia poważnych interesów! Dzięki niezwykłej dyscyplinie, nastawieniu do współpracy i intensywnej interakcji, każdy wniósł ogromny wkład w bardzo pozytywne i przyzwoite wydarzenie. Fotios Katsardis CEO i Prezes TEMOT International

 

Źródło: TEMOT International

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).