Technologia EGR BorgWarner w silnikach Grupy Hyundai | MOTOFAKTOR

Technologia EGR BorgWarner w silnikach Grupy Hyundai

person Adrian Januszkiewicz 8/03/2019

Najnowsze zawory EGR produkowane przez BorgWarner w Korei Południowej dla Grupy Hyundai redukują emisję NOx i CO, a także zużycie paliwa.

Przemysł samochodowy przeżywa obecnie przełom: nowe wytyczne dotyczące emisji wymagają coraz czystszych i wydajniejszych silników. BorgWarner dostarcza Hyundai Motor Group zawory recyrkulacji spalin (EGR), które redukują tlenki azotu (NOx) i tlenek węgla (CO). Ponadto technologia firmy przyczynia się do zwiększenia wydajności paliwowej do 2,5% i oferuje ekonomiczny projekt. Firma BorgWarner po raz pierwszy produkuje to czyste i wydajne rozwiązanie technologiczne lokalnie w Korei. Technologia jest obecnie odpowiednia dla trzech silników samochodów, w tym Gamma II (1,6 litra), Nu Imp. (1,8 i 2,0 litra) i Theta III (2,5 litra). Co więcej, BorgWarner wspiera Hyundai Motor Group, lokalnie produkując zawory EGR również w Chinach.

Cieszymy się, że możemy rozwijać naszą odnoszącą sukcesy, ponad 30-letnią współpracę z Hyundai Motor Group. Jako lider technologii benzynowych EGR, możemy zapewnić naszym klientom wysoce zaawansowane rozwiązania, takie jak adaptowalna obudowa zaworu, która będzie odpowiednia dla każdego układu silnika. W firmie BorgWarner jesteśmy w zgodzie z celami Hyundai Motor Group, wykorzystując EGR do silników benzynowych, aby zmniejszyć zużycie paliwa i zmniejszyć emisję. Ponieważ wspieramy naszych klientów lokalną produkcją, rozwinęliśmy się jako wiodący dostawca rozwiązań EGR. Joe Fadool prezes i dyrektor generalny, BorgWarner Emissions & Thermal Systems

 

Układy EGR są sprawdzonym, efektywnym kosztowo rozwiązaniem zwiększającym oszczędność paliwa. Aby sprostać coraz bardziej rygorystycznym przepisom dotyczącym emisji, zapotrzebowanie na tę zaawansowaną technologię rośnie wśród producentów pojazdów. BorgWarner oferuje swoim klientom szereg technologii, od zaworów EGR po kompletne rozwiązania modułowe EGR. Poprzez recyrkulację kontrolowanej części gazów spalinowych z powrotem do powietrza wlotowego, systemy EGR umożliwiają obniżenie temperatury spalania i zwiększenie wydajności silnika, nawet przy minimalnym przepływie chłodziwa. Zawory firmy precyzyjnie regulują EGR przy różnych prędkościach obrotowych i obciążeniach. Rozwiązanie BorgWarner pozwala zmniejszyć zużycie paliwa, minimalizując użycie bogatych mieszanek paliwowo-powietrznych, a jednocześnie ułatwiając spalanie dzięki ulepszonemu czasowi spalania.

 

Źródło: BorgWarner

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).