TecDoc w czasie rzeczywistym, czyli interfejs IDP | MOTOFAKTOR

TecDoc w czasie rzeczywistym, czyli interfejs IDP

person Adrian Januszkiewicz 4/02/2021

TecAlliance wprowadził na rynek interfejs Instant Data Processing (IDP), który umożliwia aktualizacje danych TecDoc w czasie rzeczywistym.

25 lat standardu TecDoc: od płyt CD do danych w czasie rzeczywistym

Ponad 25 lat temu firma TecAlliance opracowała standard TecDoc oraz opierający się na nim katalog TecDoc. Początkowo firma TecAlliance dostarczała dane katalogowe na wydawanych co kwartał płytach CD, a później DVD. Aby sprostać zmieniającym się wymaganiom uczestników wtórnego rynku motoryzacyjnego, okres aktualizacji został skrócony do miesiąca, a następnie do tygodnia. Dzięki interfejsowi Instant Data Processing (IDP) firma TecAlliance po raz pierwszy ma umożliwiać dostawcom danych aktualizację ich danych produktów w czasie rzeczywistym.

Maksymalna elastyczność i wydajność

IDP to API, czyli interfejs, za pomocą którego producenci części mogą nawiązać bezpośrednie połączenie z centrum danych TecDoc. Mogą weryfikować i upowszechniać swoje dane w bazie danych TecDoc w trybie natychmiastowym i w czasie rzeczywistym – w dowolnym miejscu na świecie.

 

Dzięki nowemu interfejsowi dostawcy danych mogą również wprowadzać pojedyncze aktualizacje i zmiany netto niezależnie od sztywnych harmonogramów. Użytkownicy systemów zarządzania produktami innych producentów nie potrzebują już korzystać z czasochłonnych procesów importowania i eksportowania. Interfejs IDP ma zwiększać elastyczność i skracać czas do wprowadzenia na rynek dla dostawców i odbiorców danych.

Spojrzenie na przyszłość marketingu produktów

W nagranym wywiadzie Jürgen Mehlis, Executive Vice President Data Manager Products w firmie TecAlliance oraz właściciel produktu, Camiel Cobben, szczegółowo objaśniają zalety nowego interfejsu IDP dla producentów części, sprzedawców hurtowych i warsztatów oraz pokazują, w jaki sposób IDP fundamentalnie zmienia marketing produktów na całym świecie:

Dzięki Instant Data Processing wchodzimy w nową erę marketingu części zamiennych. W nagranym wywiadzie rozmawiamy o zaletach dla wszystkich uczestników niezależnego wtórnego rynku motoryzacyjnego. Pokazujemy, w jaki sposób IDP radykalnie upraszcza i udoskonala procesy marketingu produktów, a także pozwala naszym klientom koncentrować się na swojej podstawowej działalności, czyli na sprzedaży ich produktów w najlepszy możliwy sposób. Jürgen Mehlis

 

Więcej informacji na temat interfejsu Instant Data Processing znajduje się w witrynie internetowej.

 

Źródło: TecAlliance

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).