TecDoc bardziej obecny na rynku środków smarnych | MOTOFAKTOR

TecDoc bardziej obecny na rynku środków smarnych

person Redakcja 10/03/2023

Wraz z dodaniem marki Comma, marki środków smarnych Moove Europe na rynku wtórnym, TecDoc rozszerza swoją ofertę środków smarnych.

 

Szeroka gama środków smarnych sprawia, że trudno określić, który produkt jest najlepszy dla konkretnego pojazdu. Na złożoność procesu selekcji składają się takie czynniki, jak wiek pojazdu, marka i model oraz klimat, w którym pojazd jest eksploatowany.

 

Wierzymy, że współpraca z TecDoc przyczyni się do osiągnięcia celów Moove. Oferuje naszej głównej grupie docelowej, niezależnym warsztatom, idealny, kompleksowy system do precyzyjnego doboru oleju silnikowego – mówi Petra Maerzinger, Product Manager w Moove Europe – Ma to kluczowe znaczenie w czasach postępu technologii środków smarnych, charakteryzujących się ekstremalnie niską lepkością i restrykcyjnymi przepisami dotyczącymi emisji.

Gama produktów Comma

Jednoznaczny dobór „płynnych części zamiennych”

Wybór niewłaściwego oleju silnikowego może prowadzić do uszkodzenia silnika, zmniejszenia oszczędności zużycia paliwa oraz zmniejszenia osiągów pojazdu. TecDoc umożliwia szybkie i łatwe dobranie odpowiedniego środka smarnego do pojazdu.

 

Chcemy maksymalnie ułatwić niezależnym warsztatom dobór oleju rekomendując tylko jeden olej silnikowy do każdego pojazdu. Dzięki TecDoc mamy dostęp do szczegółowej analizy floty pojazdów. Dzięki temu możemy polecić naszym klientom najodpowiedniejsze oleje silnikowe – biorąc pod uwagę wiek, położenie geograficzne i specyfikację oleju silnikowego, który jest prawidłowo dopasowany do wymagań specyfikacji OEM – wyjaśnia Märzinger.

 

Źródło: TecAlliance

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).