TecAlliance pojawi się na targach Automechanika Frankfurt 2022 | MOTOFAKTOR

TecAlliance pojawi się na targach Automechanika Frankfurt 2022

person Adrian Januszkiewicz 5/08/2022

TecAlliance będzie obecny na tegorocznych targach Automechanika Frankfurt przy stoisku B50 w hali 3.0 oraz w salonie e-commerce eBay w hali 4.0 F 61B.

 

W ramach Automechaniki TecAlliance zaprezentuje m.in. nowe rozwiązanie do zarządzania danymi DMM Online. Dzięki temu intuicyjnemu narzędziu online producenci części mogą zarządzać swoim asortymentem w standardzie TecDoc i udostępniać go w punkcie sprzedaży.

 

Dane są przesyłane za pośrednictwem innowacyjnego interfejsu TecDoc Instant Data Processing (IDP): Oznacza to, że produkty mogą być szybciej wprowadzane na rynek, a aktualizacje mogą być przeprowadzane niemal w czasie rzeczywistym. Wszystkie dane przesyłane przez IDP są natychmiast integrowane w katalogu TecDoc oraz w rozwiązaniach katalogowych opartych na danych TecDoc i publikowanych na całym świecie.

Optymalne procesy od zapytania do zwrotu

Rozwiązania TecCom obejmują wszystkie procesy związane z przetwarzaniem zamówień na motoryzacyjnym rynku wtórnym – od zapytań o dostępność, zamówienie części aż po elektroniczne faktury i zwroty.

 

Podstawą automatyzacji tych procesów jest optymalna jakość wiadomości od dostawców części, przy możliwie największej standaryzacji i spójności danych. Dzięki „Programowi TecCom Excellence” TecAlliance oferuje dystrybutorom skuteczne narzędzie do porównywania dostawców. System ratingowy działa jak katalizator biznesowy, pozwalając kupującym ocenić nowe partnerstwa i wzmocnić istniejące relacje biznesowe.

 

Reklamacje i zwroty to duży problem – także na motoryzacyjnym rynku wtórnym. W profesjonalnej i przejrzystej obsłudze kryje się możliwość zminimalizowania wydatków na te procesy, a jednocześnie długofalowego zwiększenia zadowolenia i lojalności klientów. TecCom Returns umożliwia ustandaryzowane i przejrzyste przetwarzanie zwrotów i spraw gwarancyjnych. Dystrybutorzy mogą korzystać z portalu internetowego w celu natychmiastowego i bezpłatnego tworzenia spraw gwarancyjnych i wniosków o zwrot oraz wysyłania ich do wszystkich swoich dostawców na całym świecie. Warsztaty mogą używać Garage Link do szybkiego i łatwego tworzenia zwrotów, nawet bez dostępu do portalu TecCom.

TecRMI: Optymalna obsługa serwisowa od umówienia wizyty do wydania pojazdu

TecRMI wspiera procesy warsztatowe, handlowe i e-commerce za pomocą ustandaryzowanych i inteligentnie przygotowanych informacji dotyczących napraw i przeglądów okresowych zgodnych z danymi wszystkich popularnych producentów pojazdów. Dzięki TecRMI warsztaty zwiększają wydajność swoich procesów pracy, a tym samym oszczędzają czas i pieniądze.

 

Dokonywanie wpisów do książeczek serwisowych również w niezależnym warsztacie – jest to możliwe dzięki nowej książce serwisowej TecRMI. Dzięki nowemu narzędziu online warsztaty mogą szybko i łatwo rejestrować cyfrowo przeprowadzane prace przeglądowe. W ten sposób roszczenia gwarancyjne i z tytułu rękojmi zostają zachowane, a wartość odsprzedaży pojazdu pozostaje atrakcyjna.

 

Skaner dokumentów TecRMI jeszcze bardziej ułatwia tworzenie wpisów do książki serwisowej online i przyjęcie pojazdu w warsztacie: dane pojazdu i klienta są szybko i wygodnie rejestrowane cyfrowo za pomocą dowodu rejestracyjnego pojazdu. Na tej podstawie bezpośrednio określane są wymagane części zamienne i pozycje robocizny do oferty dla klienta. Po zakończeniu usługi prace przeglądowe są dokumentowane cyfrowo.

Pełna kontrola kosztów i wydajne procesy dla menedżerów floty

Dzięki TecFleet TecAlliance oferuje rozwiązania cyfrowe o wysokiej wartości dodanej dla sektora flotowego i leasingowego. Na podstawie danych TecRMI zgodnych z danymi producentów pojazdów można precyzyjnie obliczyć koszty przeglądów i napraw pojazdów, a tym samym określić przyszłe koszty eksploatacji.

 

Kontrolę poprawności faktur i zatwierdzanie zleceń warsztatowych można zautomatyzować – oszczędza to czas i pieniądze. Pełna historia przeglądów w elektronicznym pliku pojazdu zapewnia największą możliwą przejrzystość.

 

Targi Automechanika Frankfurt odbędą się w dniach 13-17 września 2022 r. na terenie centrum targowego messe frankfurt.

 

Źródło: TecAlliance

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).