TecAlliance o wyzwaniach dla rynku części w podcaście TecTalk

TecAlliance o wyzwaniach dla rynku części w podcaście TecTalk

person Joanna Piszcz 31/01/2023

TecAlliance, ekspert w dziedzinie danych na motoryzacyjnym rynku części zamiennych, rozpoczyna drugi sezon popularnego podcastu TecTalk.

Odcinki zostały nagrane przez Christiana Muellera, wiceprezesa ds. marketingu, podczas AAPEX, najważniejszego wydarzenia dla motoryzacyjnego rynku wtórnego w Ameryce Północnej. TecTalk to obszerne dyskusje z ekspertami branżowymi na temat najnowszych trendów, wyzwań i innowacji na niezależnym motoryzacyjnym rynku części zamiennych. Drugi sezon z gośćmi z Ameryki Północnej daje słuchaczom cenne spostrzeżenia i perspektywy z regionu.

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozpoczęcia drugiego sezonu TecTalk. Rozmawiamy z niektórymi z najbardziej innowacyjnych i wpływowych liderów w północnoamerykańskim przemyśle motoryzacyjnym i oferujemy naszym słuchaczom wciągające, pouczające i inspirujące rozmowy. Christian Müller wiceprezesa ds. marketingu TecAlliance

 

Pierwsze odcinki dziewięcioczęściowego sezonu TecTalk obejmują wywiady na temat gospodarki o obiegu zamkniętym (Circular Economy) z Johnem Chalifoux, prezesem i dyrektorem operacyjnym MERA (30 stycznia 2023 r.) oraz o dane dotyczących części z Gigi Ho, wiceprezesem operacyjnym w SEMA Data (3 lutego 2023 r.).

 

W kolejnych odcinkach głos zabierają goście z firm Schaeffler North America, Gates, I-CAR, Experian Automotive, NEXUS i AutoNetTV. W ostatnim odcinku, 27 lutego 2023 r., David Williams, dyrektor generalny JNPSoft OptiCat, spółki zależnej TecAlliance w Ameryce Północnej, opowie o swojej przyszłej wizji cyfrowej transformacji w branży usług dla lekkich samochodów dostawczych i pojazdów użytkowych.

 

TecTalk jest dostępny na wszystkich głównych platformach podcastowych, w tym Spotify, Apple Podcasts i Google Podcasts. Aby być na bieżąco z najnowszymi odcinkami, słuchacze mogą subskrybować podcast na swojej ulubionej platformie i śledzić TecAlliance w mediach społecznościowych.

 

Źródło: TecAlliance

user photo

Autor

Joanna Piszcz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).