TecAlliance o wyzwaniach dla rynku części w podcaście TecTalk

TecAlliance o wyzwaniach dla rynku części w podcaście TecTalk

TecAlliance, ekspert w dziedzinie danych na motoryzacyjnym rynku części zamiennych, rozpoczyna drugi sezon popularnego podcastu TecTalk.

Odcinki zostały nagrane przez Christiana Muellera, wiceprezesa ds. marketingu, podczas AAPEX, najważniejszego wydarzenia dla motoryzacyjnego rynku wtórnego w Ameryce Północnej. TecTalk to obszerne dyskusje z ekspertami branżowymi na temat najnowszych trendów, wyzwań i innowacji na niezależnym motoryzacyjnym rynku części zamiennych. Drugi sezon z gośćmi z Ameryki Północnej daje słuchaczom cenne spostrzeżenia i perspektywy z regionu.

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozpoczęcia drugiego sezonu TecTalk. Rozmawiamy z niektórymi z najbardziej innowacyjnych i wpływowych liderów w północnoamerykańskim przemyśle motoryzacyjnym i oferujemy naszym słuchaczom wciągające, pouczające i inspirujące rozmowy.

wiceprezesa ds. marketingu TecAlliance - Christian Müller

 

Pierwsze odcinki dziewięcioczęściowego sezonu TecTalk obejmują wywiady na temat gospodarki o obiegu zamkniętym (Circular Economy) z Johnem Chalifoux, prezesem i dyrektorem operacyjnym MERA (30 stycznia 2023 r.) oraz o dane dotyczących części z Gigi Ho, wiceprezesem operacyjnym w SEMA Data (3 lutego 2023 r.).

 

W kolejnych odcinkach głos zabierają goście z firm Schaeffler North America, Gates, I-CAR, Experian Automotive, NEXUS i AutoNetTV. W ostatnim odcinku, 27 lutego 2023 r., David Williams, dyrektor generalny JNPSoft OptiCat, spółki zależnej TecAlliance w Ameryce Północnej, opowie o swojej przyszłej wizji cyfrowej transformacji w branży usług dla lekkich samochodów dostawczych i pojazdów użytkowych.

 

TecTalk jest dostępny na wszystkich głównych platformach podcastowych, w tym Spotify, Apple Podcasts i Google Podcasts. Aby być na bieżąco z najnowszymi odcinkami, słuchacze mogą subskrybować podcast na swojej ulubionej platformie i śledzić TecAlliance w mediach społecznościowych.

 

Źródło: TecAlliance

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).