Targi motoryzacyjne w Poznaniu ponownie przesunięte | MOTOFAKTOR

Zarząd Grupy MTP podjął decyzję o ponownym przeniesieniu Poznań Motor Show, Targów Techniki Motoryzacyjnej oraz Kongresu MOVE.

Przypominamy, że Poznań Motor Show, Targów Techniki Motoryzacyjnej oraz Kongres MOVE miały pierwotnie odbyć się w marcu br., po czym w związku z pandemią koronawirusa zostały przeniesione na czerwiec.

 

Teraz, z uwagi na kondycję europejskiej branży motoryzacyjnej oraz w trosce o jakość wydarzenia i w drodze konsultacji z branżą, zarząd Grupy MTP podjął decyzję o przeniesieniu targów Poznań Motor Show oraz Targów Techniki Motoryzacyjnej na kolejny rok na termin 8-11 kwietnia 2021 roku, a Kongresu MOVE na termin 21-22 października 2020 r. i będzie towarzyszyło targom Poleko, GreenPower oraz Eco-Trends, uzupełniając ich tematykę poświęconą ekologii i ochronie środowiska.

 

Grupa MTP zapewnia, że nieustannie monitoruje sytuację w branży i wie, że w obecnej sytuacji firmy motoryzacyjne koncentrują się przede wszystkim na uruchamianiu produkcji
i przygotowaniach do wznowienia pełnej sprzedaży. Stąd decyzja o ponownej zmianie terminu PMS oraz TTM.

 

Tematyka motoryzacji ma zagościć jeszcze w tym roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W dniach 2-4 października 2020 ma odbyć się jedna z największych imprez caravaningowych w Polsce – Caravans Salon Poland. Trzy tygodnie później, w terminie 21-23 października 2020, targi Eko Flota. A w terminie 23-25 października 2020 targi pojazdów zabytkowych Retro Motor Show.

 

Źródło: Grupa MTP

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).