Targi Autotech z udziałem AS-PL | MOTOFAKTOR

Targi Autotech z udziałem AS-PL

person Adrian Januszkiewicz 11/12/2019

W dniach 13-15 grudnia odbędą się targi Autotech w International Exhibition Centre w Kairze. Wśród wystawców będzie również spółka AS-PL.

Targi Autotech to największe i najbardziej kompleksowe spotkanie branży motoryzacyjnej w Afryce Północnej. Spółka AS-PL także będzie obecna na wydarzeniu, a jej pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące oferty firmy. Zaplanowano także liczne spotkania, które mają zwiększyć rozpoznawalność marki w tym regionie.

 

Polska spółka wystawi się na stoisku H4.C44.

 

W ciągu trzech dni trwania targów, uczestnicy będą mieli okazję spotkać ponad 6000 specjalistów i dostawców m.in. wyposażenia warsztatowego, stacji paliw, a także części i akcesoriów samochodowych.

 

Źródło: AS-PL

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).