Tarcze i klocki hamulcowe JURID w ofercie Inter Parts | MOTOFAKTOR

Tarcze i klocki hamulcowe JURID w ofercie Inter Parts

person Adrian Januszkiewicz 14/06/2021

Firma Inter Parts poszerzyła ofertę układów hamulcowych o klocki i tarcze marki JURID, która powróciła do portfolio dystrybutora.

Inter Parts jako jeden z nielicznych przedstawicieli branży automotive w Polsce, oferuje najszerszą ofertę marki JURID. Od chwili założenia, czyli od 1915 roku, wprowadziła ona wiele innowacyjnych rozwiązań w branży motoryzacyjnej. Obecnie konsekwentnie buduje reputację w zakresie dostarczania najnowocześniejszych części hamulcowych o najwyższej jakości, także na pierwszy montaż.

 

Włączenie oferty klocków i tarcz hamulcowych JURID do oferty Inter Parts wieńczy akcja promocyjna przygotowana przez dostawcę. Zakupy promowanych produktów są premiowane kartami paliwowymi Orlen:

 

  • Zakupy o wartości  5 000 zł netto – karta Orlen 300 zł
  • Zakupy o wartości 3 000 zł netto – karta Orlen 150 zł.

 

Promocja potrwa do 31 lipca 2021r. Więcej informacji na www.interparts.pl.

 

Źródło: Inter Parts

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).