Szkolenia z cyfrowego aftermarketu dla członków Nexus | MOTOFAKTOR

Szkolenia z cyfrowego aftermarketu dla członków Nexus

person Adrian Januszkiewicz 11/06/2021

Nexus pomoże swoim członkom "zanurzyć się głęboko" w cyfrowy rynek wtórny przyszłości organizując ponad 2 tygodnie webinarów.

W dniach 15 czerwca – 1 lipca 2021 w ramach N! Academy odbędzie się specjalny cykl szkoleń, które Nexus zorganizuje wspólnie z Bosch, Mann+Hummel, SKF, Valeo i ZF.

 

Cyfrowe sesje szkoleniowe są przeznaczone dla każdego członka, od menedżerów wyższego szczebla po techników warsztatowych i mają na celu pomóc ich firmom stać się jeszcze bardziej konkurencyjnymi na coraz bardziej zdigitalizowanym rynku części zamiennych.

 

Wydarzenie, w ramach ogólnoświatowego i dorocznego programu N! Academy składa się z:

 

  • “Future Talks”, dedykowane dyrektorom N! członków, skupią się na ewoluujących środkach mobilności i implikacjach dla motoryzacyjnego rynku części zamiennych, w tym na zrównoważonym rozwoju i nowych trendach mobilności, a także przedstawią przegląd możliwości biznesowych na motoryzacyjnym rynku części zamiennych w erze cyfrowej transformacji, oraz
  • “Digital Training Event”, dedykowane koordynatorom technicznym N! członków, które skupią się na zarządzaniu i rozwoju produktu, aby lepiej zrozumieć, jak koordynować relacje między warsztatem a dystrybutorem.

 

Będzie też okazja do zaprezentowania nowej i innowacyjnej cyfrowej platformy N! Academy, która ma zostać oficjalnie uruchomiona pod koniec miesiąca. Na platformie będą dostępne webinaria, filmy, wydarzenia na żywo i inne treści, które pomogą przyspieszyć program Akademii NEXUS na całym świecie.

Ta inicjatywa N! Academy jest zgodna z naszą globalną strategią cyfryzacji N! Academy. Nasi partnerzy są zaangażowani w transformację przemysłu motoryzacyjnego w bardziej połączony i zdigitalizowany biznes, a naszym zobowiązaniem jest pomóc N! Członkom i ich warsztatom, aby dotrzymać kroku i być wysoce konkurencyjnym na rynku. Florian Precigout Dyrektor Usług i Koncepcji Nexus

 

Źródło: Nexus

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).