Szkolenia online od Ravenol Professionals | MOTOFAKTOR

Sieć warsztatowa Ravenol Professionals przygotowała specjalną ofertę szkoleniową.

Oferowane przez Ravenol Professionals szkolenia online zostały opracowane przy współpracy z Biurem Ekspertyz Technicznych i Szkoleń (BETiS), co ma zapewniać profesjonalizm i najwyższą jakość przekazywanej treści.

 

Zakres tematyczny szkoleń został dobrany w taki sposób, aby nie wymagał praktycznego wykonywania czynności przez uczestników. Istnieje również możliwość przygotowania szkolenia pod konkretne problemy uczestników.

 

Szkolenia prowadzone będą w czasie rzeczywistym, więc prowadzący będą na bieżąco odpowiadać na zadawane przez uczestników pytania. Przybliżony czas trwania szkolenia to od 3 do 4 godzin.

 

Po odbytym szkoleniu każdy z uczestników otrzyma certyfikat, który zostanie przesłany na wskazany adres.

 

Więcej informacji dotyczących szkoleń TUTAJ.

 

Źródło: Ravenol

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).