Szkolenia Inter Cars w kwietniu 2019

person Adrian Januszkiewicz 2/04/2019

Ponad 50 szkoleń wyłącznie dla mechaników specjalizujących się w naprawach samochodów osobowych oraz blisko dziesięć dla specjalistów z rynku ciężarowego.

Gros z nich to wydarzenia organizowane w ramach ShowCar i ShowTruck, inna część to prelekcje techniczne. Uczestnicy znaleźć mogą też szkolenia biznesowe.

Szkolenia osobowe Inter Cars w kwietniu

Tylko w tym miesiącu Inter Cars przygotował cztery przystanki ze swoim mobilnym centrum szkoleniowym ShowCar. Specjaliści od napraw samochodów osobowych swoje umiejętności będą mogli podnosić kolejno w Stalowej Woli, Lublinie, Modlniczce i Inowrocławiu. We wszystkich tych miejscach zaplanowano spotkania prowadzone zarówno przez wykwalifikowaną kadrę trenerską Inter Cars, jak i szkoleniowców wywodzących się od czołowych dostawców w kraju, m.in. z firm Bosch, Magneti Marelli, Contitech, Elring, Valeo czy Nissens. Poza wspomnianymi wyżej lokalizacjami ShowCar, kwietniowe szkolenia Inter Cars odbędą się m.in. Miechowie, Szczecinie, Zamościu, Nysie, Gorzowie Wielkopolskim, Śremiu, Wrocławiu, Białymstoku i Koninie oraz w Centrum Szkoleniowym Inter Cars w Czosnowie. Przeważająca część z nich to szkolenia techniczne, w szerokim wachlarzu znalazły się jednak również szkolenia biznesowe, m.in. z zarządzania serwisem samochodowym. Na szkolenia można zapisać się tutaj.

Szkolenia ciężarowe Inter Cars w kwietniu

W kwietniu na specjalistów od rynku ciężarowego czekać będzie dziewięć szkoleń – siedem bezpłatnych, zaplanowanych w ramach ShowTruck oraz dwa, które w drugiej połowie miesiąca odbędą się w Centrum Szkoleniowym Inter Cars w Czosnowie. Ostatnie dwa to szkolenia ze zautomatyzowanej skrzyni biegów ZF AS-Tronic i EBS/ESP. Z kolei klienci, którzy zechcą wziąć udział w szkoleniach ShowTruck, spotkają się z nami w dniach 2-5 kwietnia w Mińsku Mazowieckim. Uczestników czeka wówczas seria niezwykle ciekawych warsztatów, m.in. z turbodoładowania silników spalinowych, testerów diagnostycznych Texa i Bosch KTS Truck oraz z eTruck – narzędzia do zdalnej diagnostyki pojazdów ciężarowych. Na szkolenia ciężarowe można zapisać się tutaj.

 

Pełna lista szkoleń znajduje się tutaj.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl