Szerszy asortyment produktów Arnott | MOTOFAKTOR

Arnott – Air Suspension Products – rozszerza we wrześniu ofertę produktów do obsługi zawieszenia pneumatycznego o 34 pozycje.

Wśród nowości są między innymi kolumny pneumatyczne, kompresory zawieszenia czy czujniki wysokości do różnych zastosowań, w tym Mercedes-Benz S-Class W222 4MATIC, Tesla Model S i Model X, Land Rover Range Rover L405 oraz RR Sport L494, Porsche Panamera i wiele innych. Na uwagę zasługują m.in.:

 

AS-3366 (prawy) i AS-3367 (lewy) – regenerowane kolumny pneumatyczne do Mercedes-Benz S-Class/Maybach(W222) z AIRMATIC & 4MATIC, bez ABC, bez AMG z roczników 2013-2020. Podzespoły są przystosowane do współpracy z fabrycznymi funkcjami samopoziomowania oraz kontroli tłumienia.

 

AS-3748 to nowa kolumna OES montowana w przednim zawieszeniu do samochodów elektrycznych Tesla Model S z napędem na tył z lat 2016-2021. Pasuje zarówno na lewą, jak i prawa stronę i współpracuje z układem samopoziomowania pojazdu. Kolumny AS-3751 (przód) i AS-3752 (tył) to nowe, nie regenerowane podzespoły do pojazdu Tesla Model X.

 

Kompresory OES do Land Rover Range Rover L405 (2012-), Range Rover Sport L494 (P-3731) (2014-), Jaguar XF X250 (P-3734) (2012-2015), Mercedes-Benz Viano/Vito W639 (P-3726) (2003-2014) oraz kompresor do pojazdów Mercedes-Benz Sprinter, Renault Master, Opel Movano, Nissan, Vauxhall, VW Crafter (P-3786).

 

Źródło: Arnott

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).