Szerszy asortyment olejów Platinum Max Expert | MOTOFAKTOR

Szerszy asortyment olejów Platinum Max Expert

person Adrian Januszkiewicz 22/10/2021

Do oferty produktowej Orlen Oil dołączyły półsyntetyczny olej Platinum Max Expert 10W-40 i w pełni syntetyczny 5W-30.

Platinum Max Expert A3/B4 5W-30 to syntetyczny, wielosezonowy olej silnikowy opracowany na podstawie wysokiej jakości olejów bazowych i odpowiednio dobranych dodatków uszlachetniających. Zapewniać ma najwyższą długotrwałą wydajność i ochronę silnika w każdych warunkach eksploatacji. Gwarantować łatwe uruchamianie zimnego silnika, optymalne jego smarowanie i doskonałe parametry oleju podczas całego okresu między wymianami.

Platinum Max Expert A3/B4 5W-30 przeznaczony jest do całorocznej eksploatacji, szczególnie dla silników benzynowych i wysokoprężnych z wtryskiem bezpośrednim, które występują w nowoczesnych samochodach osobowych, jak i lekkich dostawczych. Olej ten ma być także odpowiedni do silników z turbodoładowaniem. Może być też stosowany w pojazdach, co do których producent zaleca olej klasy lepkości i jakości podanej w opisie produktu.

 

Platinum Max Expert A3/B4 5W-30 został oficjalnie zaaprobowany do pojazdów koncernu Volkswagen objętych specyfikacją VW Standard 502 00 VW Standard 505 00, a także do pojazdów koncernu Daimler AG objętych specyfikacja ​MB-Approval 229.3.

 

Źródło: Orlen Oil

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).