Szersza oferta łożysk kół dla pojazdów ciężarowych w katalogu Schaeffler | MOTOFAKTOR

Szersza oferta łożysk kół dla pojazdów ciężarowych w katalogu Schaeffler

person Adrian Januszkiewicz 10/01/2019

Nowy katalog Schaeffler “FAG Wheel Bearings 2018/2019 for Heavy Commercial Vehicles” oferuje zestawy naprawcze dla prawie każdego zastosowania w segmencie ciężarowym.

Pod marką FAG, Schaeffler ma w swojej ofercie ponad 200 różnych artykułów dla najważniejszych producentów pojazdów ciężarowych, autobusów i osi. Warsztaty mogą wybierać od pojedynczych standardowych łożysk stożkowych, aż po wstępnie zmontowane i nasmarowane moduły łożyska, takie jak FAG RIU (Repair Insert Unit) oraz FAG SmartSET. A to jeszcze nie wszystko. Portfolio zostało niedawno rozszerzone o nowe zestawy FAG SmartSET.

 

Rozszerzenie oferty o wstępnie zmontowane moduły spełnia oczekiwania rynku.

Wraz z rosnącymi kosztami i konkurencją, floty muszą zwiększać mobilność swoich pojazdów oraz obniżać całkowity koszt ich posiadania. Nasze łatwe w montażu i zapewniające długi przebieg zestawy naprawcze łożysk kół są precyzyjnie dopasowane do potrzeb konkretnego pojazdu. Keith Leadbeater dyrektor Commercial Vehicles w Schaeffler Automotive Aftermarket

 

Koszty naprawy są ważne, ale przestoje związane z naprawą mają szczególne znaczenie w segmencie pojazdów użytkowych. Dlatego Schaeffler koncentruje się na wstępnie zmontowanych i fabrycznie nasmarowanych zestawach łożysk, takich jak FAG SmartSET, FAG RIU, FAG Truck Hub Unit (THU), czy też FAG Truck Axle Module (TAM). Zalety zestawów łożysk – zmniejszają ryzyko ewentualnych błędów podczas montażu i przestoje związane z naprawą, a także charakteryzują się wydłużonym czasem eksploatacji.

 

Dobrym przykładem jest zestaw FAG SmartSET, którego oferta jest ciągle poszerzana. To gotowe do zamontowania rozwiązanie naprawcze jest obecnie dostępne dla 21 zastosowań – jest ono odpowiednie dla pojazdów od najważniejszych producentów ciężarówek (MAN, Mercedes-Benz, Renault i Volvo), autobusów (Bova, Mercedes-Benz, Setra i Volvo), oraz osi (ADR, BPW, Gigant, Meritor i SAF). Nowością jest także zestaw “FAG Universal Wheel Bearing Pusher Plates”, który zapewnia prawidłowe dopasowanie za każdym razem podczas wciskania FAG SmartSET lub FAG RIU w piastę.

 

 

Ten 800-stronnicowy katalog dostępny jest u partnerów handlowych Schaeffler
Automotive Aftermarket. Wszystkie informacje dostępne są w siedmiu językach – po
angielsku, francusku, niemiecku, włosku, hiszpańsku, polsku i rosyjsku. Użytkownicy mogą wyszukać odpowiedni produkt przy użyciu 9-cyfrowego numeru referencji lub
alternatywnie, przy użyciu informacji o pojeździe. Katalog można także pobrać ze strony
www.schaeffler.pl oraz www.repxpert.pl.

 

Źródło: Schaeffler

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).