Szersza oferta elektrycznych pomp wodnych premium od Gates | MOTOFAKTOR

Szersza oferta elektrycznych pomp wodnych premium od Gates

person Adrian Januszkiewicz 26/06/2020

Gates poszerzył o 16 nowych pozycji katalogowych gamę elektrycznych pomp wodnych jakości OE.

Dzięki 16 nowym elektrycznym pompom wodnym można obsłużyć jeszcze więcej pojazdów na terenie Belgii i reszty Europy. Rozszerzenie asortymentu dało Gates pozycję lidera pod względem zasięgu rynkowego wśród wszystkich dostawców elektrycznych pomp wodnych. Ponadto zoptymalizowano ceny, aby całkowicie dopasować je do rynku i umożliwić korzystanie z konkurencyjnej oferty.

 

Do tego zmodyfikowano niektóre pompy wodne, aby rozwiązać problemy występujące w ich odpowiednikach z pierwszego montażu. Na przykład oryginalna pompa wiodącego niemieckiego producenta samochodów często ulega awarii już w trakcie pierwszych 20–30 tysięcy kilometrów. Razem ze swoim partnerem Gates przeprojektował zamiennik tej elektrycznej pompy wodnej, aby działała o wiele dłużej.

 

Nowe pompy wodne Gates stanowią część asortymentu do hybrydyzacji. Tradycyjnie firma skupiała się na silnikach spalinowych. Ponieważ jednak europejski rynek motoryzacyjny stopniowo przestawia się na pojazdy hybrydowe i elektryczne, Gates również zmierza w tym kierunku, aby niezmiennie wspierać rozwój rynku i klientów.

 

Elektryczne pompy wodne Gates są ważnym elementem szerszej strategii produktowej, podobnie jak na przykład nasz elektromechaniczny układ napędowy (EMD), który można zastosować w silniku bez modyfikacji istniejących kół pasowych czy akcesoriów, co ogranicza koszty związane z przebudową pojazdu w tzw. miękką hybrydę (mild hybrid).

 

Źródło: Gates

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).