Szersza gama napędów rozrządu Cloyes | MOTOFAKTOR

Szersza gama napędów rozrządu Cloyes

person Adrian Januszkiewicz 20/02/2020

Północnoamerykańska firma Cloyes ogłosiła rozszerzenie swojej oferty dla pojazdów europejskich z dodatkiem wielu nowych zestawów rozrządu i komponentów.

Nowe elementy i zestawy rozrządu Cloyes do zastosowań europejskich obejmują wiele popularnych marek, takich jak SEAT, Skoda, Volkswagen, Citroen, Mercedes-Benz, Smart, Toyota, Ford i Peugeot. W nadchodzących miesiącach Cloyes opracuje również nowe zestawy rozrządu i komponenty do samochodów Audi, FIAT, BMW, Kia, Hyundai, Opel i Renault.

Cloyes jest podekscytowany rozszerzeniem swojej globalnej oferty produktowej i znanej na północnoamerykańskim rynku wtórnym marki, dzięki zwiększeniu zasięgu aplikacji europejskich. Ponieważ konkurencyjny rynek części zamiennych w Europie i na Bliskim Wschodzie stale się rozwija, bardzo ważne jest, abyśmy opracowali i przedstawiali produkty łańcucha rozrządu, aby wspierać naszych klientów z rynków europejskich i Bliskiego Wschodu. Brian Wheeler wiceprezes ds. Rozwoju biznesu i marketingu w Cloyes

 

Cloyes oferuje globalnemu rynkowi części samochodowych jedną z najbardziej kompletnych linii w kategorii rozrządu, ze szczególnym uwzględnieniem systemu łańcucha rozrządu. Najnowsze innowacje inżynierów Cloyes doprowadziły do wydania zestawów pomp wodnych, łańcucha rozrządu i zestawów zmiennych faz rozrządu zaworów. Cloyes od dawna działa także w branży wysokowydajnych modeli, po wprowadzeniu oryginalnego zestawu rozrządu Race True w 1970 roku.

Podczas gdy parki samochodowe mogą być inne na rynku europejskim i na Bliskim Wschodzie niż na rynku północnoamerykańskim, obsługa klientów Cloyes pozostanie taka sama. Nasze zespoły będą nadal analizować dane rynkowe i trendy, aby dostarczać niezawodne części i istotne informacje na obsługiwanych przez nas rynkach. Brian Wheeler

 

Źródło: Cloyes

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).