Szeroka oferta motocyklowa na Tyre24 | MOTOFAKTOR

Szeroka oferta motocyklowa na Tyre24

person Adrian Januszkiewicz 18/03/2021

Oferta B2B Tyre24 obejmuje również szeroki zakres opon motocyklowych.

Sezon motocyklowy jest w fazie rozruchu. Większość motocyklistów wraca na swoje ulubione dwukołowe pojazdy już od kwietnia. Doświadczenie pokazuje, że wielu motocyklistów zmienia opony na nowe przed pierwszą jazdą. Jako platforma zakupowa dla motoryzacyjnego rynku wtórnego, Tyre24 posiada również bogatą ofertę opon motocyklowych, obejmującą około 10 000 różnych opon motocyklowych 60 marek.

 

Niezależnie od tego, czy chodzi o opony enduro, cross, off-road, touring, skuter, motorower, opony sportowe, wyścigowe czy klasyczne, cały asortyment – od marek premium po tanie opony wysokiej jakości – jest dostępny na platformie dzięki ogólnoeuropejskiej sieci dostawców opon motocyklowych. Na szczególną uwagę zasługuje wyszukiwarka opon dwukołowych na stronie startowej, która pozwala na wydajne i przyjazne dla użytkownika opcje wyszukiwania.

 

Wyszukiwanie pełnotekstowe umożliwia profesjonalnym użytkownikom szybkie odnalezienie konkretnych artykułów. Monitor cen dla każdej opony, wraz z trendem cenowym z ostatnich trzech miesięcy, stanowi dodatkowe wsparcie podczas zakupów.

Szybsze wyszukiwanie dzięki filtrom

Po uruchomieniu wyszukiwania opon, różne opcje sortowania i filtry pozwalają szybko i łatwo znaleźć poszukiwaną oponę. Podzielony na obszary filtrowania produktów, serwis i wynik, proces zamawiania jest optymalnie dostosowany do wymagań klienta. W obszarze filtrów produktów, po lewej stronie dostępne są różne filtry związane z produktami, które umożliwiają kupującym szybkie i łatwe znalezienie poszukiwanej opony. Należą do nich filtry “Liczba opon”, “Przedział cenowy”, “Producent”, “Położenie osi” i “Mieszanka gumowa”.

 

Dla każdego filtra, liczba dostępnych opon jest wyświetlana bezpośrednio po jego aktywacji. Wszystkie aktywowane filtry są wyświetlane nad wynikami wyszukiwania. Można je ponownie usunąć za pomocą jednego kliknięcia. Oprócz filtrów związanych z produktem, kolejny pasek serwisowy zawiera filtry związane z dostawcą. Obejmują one filtry dla statusu dostawcy, kosztów wysyłki i zapasów, rodzaju dostawy, osobistej oceny, metody płatności lub “Live-Button”.

 

Przycisk Live-Button wskazuje, że dostawca korzysta z interfejsu SOAP. Interfejs SOAP udostępnia klientom komercyjnym platformy wszystkie ważne informacje, takie jak faktura PDF, status zamówienia i dane o paczkach. Ponadto krytyczne ilości zapasów są przekazywane “na żywo”, dzięki czemu anulacje są ograniczone do minimum.

Quick-Order do szybkiego zamawiania

Po dokonaniu wyboru opony, funkcja “Quick-Order” jest dostępna dla dealerów. Za pomocą jednego kliknięcia można zamówić wybraną oponę bezpośrednio u dostawcy, który spełnia wszystkie kryteria, a także oferuje oponę w najlepszej cenie. Alternatywnie istnieje możliwość ręcznego wyboru dostawcy poprzez szczegółową listę dostawców.

 

Źródło: SAITOW AG

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).