Szeroka oferta DJ Parts w sprzedaży Inter Parts | MOTOFAKTOR

Szeroka oferta DJ Parts w sprzedaży Inter Parts

person Adrian Januszkiewicz 11/04/2019

Sieć Inter Parts stała się wyłącznym dystrybutorem części oferowanych przez DJ Parts.

DJ Parts  specjalizuje się w dziedzinie części zamiennych do osobowych i dostawczych aut azjatyckich rozwijając jednocześnie ofertę do aut europejskich. Na terenie Polski Inter Land (Auto Land, Hipol i Inter Parts) ma wyłączność na dystrybucję asortymentu produkcji tej marki.

 

Nowa marka oferuje 20 grup towarowych, z których obecnie w sprzedaży Inter Parts jest 945 referencji. Wśród nich są elementy układu hamulcowego i zawieszenia, filtry oraz świece żarowe. Docelowo w stałej dostępności zaoferowane będzie ponad 3 000 pozycji.

O DJ Parts

DJ Parts jest częścią dużej międzynarodowej korporacji ALJ z siedzibą w Arabii Saudyjskiej. Jej rozwój zaczyna się od sprzedaży samochodów i części oryginalnych oraz budowy marki DJ Parts początkowo z przeznaczeniem do aut azjatyckich i sprzedawane w sukcesywnie budowanej sieci sprzedaży na bliskim wschodzie i północnej Afryce. Doświadczenia w sprzedaży w tych ekstremalnych warunkach pogodowych przyniosły efekt w weryfikacji jakości takich produktów jak elementy zawieszenia, hamulców czy filtrów.

 

DJ Parts przykłada szczególną wagę do kontroli jakości oferowanych produktów. Producent posiada własne zakłady produkcyjne i firmowe centra testowania elementów układu hamulcowego. Współpracuje z międzynarodowymi laboratoriami badawczymi, a także przeprowadza rygorystyczne testy poszczególnych partii towarów. Praktyki te zaowocowały ofertą produktów o najwyższej jakości, a także przyznaniem nagrody w postaci certyfikatu ISO 9001:2008.

 

Na wyróżnienie zasługują ciche w użytkowaniu i nisko pylące, nie zawierające cząstek azbestu i metalu mieszanki w klockach hamulcowych DJ Parts, które posiadają certyfikat ECE R90 i noszą znak E1, przyznany za przestrzegane standardu prawodawstwa europejskiego.

 

Źródło: Inter Parts

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).