Systematyczny rozwój sieci AS 24 przy polskich drogach | MOTOFAKTOR

Systematyczny rozwój sieci AS 24 przy polskich drogach

person Redakcja 24/01/2020

Rozbudowa sieci stacji paliw to kluczowy element rozwoju AS 24 Polska. W 2020 roku kontynuowane będą działania zmierzające do powiększenia jej do 50 punktów.

Polska zajmuje strategiczne miejsce na drogowej mapie Europy. Tutaj krzyżują się główne szlaki transportowe w kierunkach wschód-zachód oraz południe-północ. Ich znaczenie wzmacnia intensywny rozwój nowoczesnej infrastruktury. W ślad za jej rozbudową podąża międzynarodowa sieć stacji paliw AS 24, która od ponad 30 lat aktywnie wspiera branżę TSL.

 

W ubiegłym roku liczba punktów w Polsce przekroczyła 30. Nowe stacje paliw zostały otwarte w Dębicy, Krzywej, Nowym Sączu, Ostródzie i Radziszewie. Każda z nich przystosowana jest do obsługi pojazdów ciężarowych. Wybór każdej lokalizacji musi więc uwzględniać duży plac manewrowy z miejscem na parking, wysokie wiaty, szerokie podjazdy, jak i system wydajnych dystrybutorów z możliwością tankowania dwóch zbiorników jednocześnie.

W procesie planowania kolejnych dużą rolę odgrywają sami klienci. Źródłem informacji są liczne spotkania organizowane z kierowcami na funkcjonujących już stacjach AS 24, jak i rozmowy prowadzone podczas branżowych targów. Jednym z nich jest doroczna TransLogistica.

Nasza strategia rozwoju do 2021 roku zakłada powiększenie sieci stacji paliw w Polsce do pięćdziesięciu punktów. Nie stawiamy przy tym na ilość, a jakość, bowiem każda nowa lokalizacja musi być realnym wsparciem w pracy kierowców pojazdów ciężarowych. Nasze punkty powstają więc przy głównych trasach transportowych, zarówno w ujęciu lokalnym, jak i międzynarodowym. Cédric Vigneau dyrektor zarządzający AS 24 w Polsce

 

Firma AS 24 oferuje kompleksowe wsparcie branży TSL. Jednym z cieszących się dużą popularnością obszarem działalności jest pomoc w odzyskiwaniu podatku VAT w całej Europie. Usługa ta oferowana jest w dwóch wariantach. Przygotowania i przesłania do odpowiedniego urzędu zestawienia transakcji ze wskazaniem wysokości podatku do zwrotu. W drugim kierowca uiszcza tylko kwotę netto, a AS 24 pokrywa VAT, który następnie rozlicza z organami skarbowymi.

Podstawowymi instrumentami do płatności jest nasza karta paliwowa. Oferujemy również urządzenie pokładowe PASSango. Za jego pomocą można uiszczać elektronicznie opłaty za przejazdy wybranymi drogami, mostami i tunelami w kilku europejskich krajach. Przygotowujemy się właśnie do rozszerzenia jego zasięgu o terytorium Niemiec. Cédric Vigneau

 

Źródło: AS 24

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).