Światło ostrzegawcze Hella Modul 50 LED Spot

person Adrian Januszkiewicz 28/03/2019

Oferta reflektorów Hella została rozszerzona o model Modul 50 LED Spot.

Modul 50 LED Spot to nowa wersja reflektora ze znanej serii Modul 50 Series firmy Hella. Reflektory te pełnią funkcję lamp ostrzegawczych, które ostrzegają pieszych i innych kierowców przed nadjeżdżającym pojazdem. Znacznie zwiększa to poziom bezpieczeństwa pracy i redukuje liczbę wypadków.

 

Inżynierowie firmy Hella stworzyli specjalny soczewkowy układ optyczny, który silnie ogniskuje promień światła kolorowych diod LED, dzięki niemu na podłoże rzucany jest okrągły punkt ostrzegawczy. Aplikacja ta nadaje się do stosowania w najróżniejszych pojazdach, (np. wózkach widłowych). Dzięki swoim kompaktowym wymiarom Modul 50 LED nadaje się szczególnie dobrze do używania w ograniczonych warunkach przestrzennych.

Modul 50 LED przekonuje nie tylko kompaktowością, ale także wysoką energooszczędnością. Dzięki zużyciu mocy wynoszącym zaledwie 15 W ten reflektor roboczy nadaje się idealnie do stosowania w pojazdach zasilanych z akumulatorów oraz o silnie obciążanych alternatorach.

 

Zintegrowany układ elektroniczny chroni urządzenie w razie zmiany polaryzacji i zapewnia stały poziom jasności nawet przy wahaniach napięcia roboczego w zakresie od 9 do 52 V. Umożliwia to na jego stosowanie w pojazdach z instalacjami elektrycznymi 12, 24 lub 48 V i zapewnia bezpieczną pracę.

 

Czarna obudowa reflektora jest wykonana z aluminium i posiada radiator chłodzący. Odprowadza on skutecznie ciepło wytwarzane przez wysokiej mocy wieloobwodowe diody LED. Dodatkowo w reflektorze znajduje się czujnik chroniący go przed przegrzaniem.

 

Źródło: Hella

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl