Supercar Capsule – garaż na superauto | MOTOFAKTOR

Supercar Capsule - garaż na superauto

Firma SUPERFUTUREDESIGN opracowała specjalne garaże dla właścicieli supersamochodów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, nazwane Supercar Capsule.

Supercar Capsule to paleta unikalnych garaży, które utrzymują samochód w zamkniętej przestrzeni, umożliwiając właścicielom ekspozycję swoich supersamochodów, jak w dedykowanym salonie. To ekskluzywna usługa projektowania, która przekształca garaż w prywatny salon, dzięki czemu można poczuć się jak Tony Stark w Iron Manie.

Ta wyjątkowa przestrzeń ma zachęcić odwiedzających, gości i właściciela do docenienia jego walorów. W rezultacie supersamochód przyczynia się do wyraźnych wrażeń estetycznych w domu, nawet gdy nie jeździ się nim po drogach.

Finezja włoskiego designu uzupełniona globalnym doświadczeniem

Supercar Capsule jest pomysłem włoskiej firmy konsultingowej ASZarchitetti Group, w skład której wchodzą ASZarchitetti i SUPERFUTUREDESIGN *. W połączeniu kolektyw projektowy zrealizował ponad 400 projektów w sektorach mieszkaniowym, handlowym i luksusowym w całej Europie, Azji, Arabii Saudyjskiej i oczywiście na Bliskim Wschodzie.

Bez granic

Każda Supercar Capsule ma nieskończenie wiele wariantów indywidualności i personalizacji. Wynika to z faktu, że są one wykonane na zamówienie w każdym nowym otoczeniu, dzięki czemu konstrukcja rozwija się od podstaw. Można wybierać spośród mnóstwa niestandardowych opcji, aby upewnić się, że Supercar Capsule dopasowuje się do naszych potrzeb, stylu, nieruchomości, typu willi i wielkości parkingu.

 

Niemniej jednak, aby utrzymać stałą skuteczność w każdym projekcie, każdy z nich opiera się na szeregu predefiniowanych konfiguracji. Są one używane jako tablica korkowa dla każdego niestandardowego projektu.

Twój wybór

Można wybrać urzekającą Supercar Capsule w zależności od zajmowanej przestrzeni i sposobu ekspozycji samochodu.

 

Jeden z modeli polega na stworzeniu nowej kapsuły do połączenia z wnętrzem domu. Obejmie to garaż z istniejącymi pokojami, w których prosta ściana zamieni się w indywidualną wystawę dla supersamochodu.

 

Jeśli twój dom ma garaż, możesz zdecydować się na całkowitą przebudowę wnętrza, aby nadać mu odświeżający wygląd dzięki nowym wykończeniom, efektom świetlnym i kolorom, aby podkreślić estetykę swojego supersamochodu.

 

Jeśli masz ochotę eksponować swój supersamochód jako odrębną jednostkę od domu, możesz zdecydować się na budowę nowego parkingu niezależnego od domu. Zostanie zainstalowany w ogrodzie lub w innym wolnym miejscu, zgodnie z elementami przestrzennymi twojej willi, aby zaprezentować swój supersamochód we własnym dedykowanym salonie.

Nowa koncepcja dla entuzjastów Superaut, zaprojektowana przez entuzjastów Superaut

Projekt Supercar Capsule jest skierowany do miłośników samochodów i entuzjastów, którzy dokładają wszelkich starań, aby zrozumieć i docenić walory samochodu. W przeciwieństwie do innych rodzajów architektury i wzornictwa mieszkaniowego, Supercar Capsule jest przeznaczony do prezentowania twojego luksusowego samochodu w specjalnie do tego zaprojektowanej przestrzeni.

Źródło: SUPERFUTUREDESIGN*

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).