Supercar Capsule – garaż na superauto | MOTOFAKTOR

Supercar Capsule - garaż na superauto

person Adrian Januszkiewicz 9/12/2019

Firma SUPERFUTUREDESIGN opracowała specjalne garaże dla właścicieli supersamochodów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, nazwane Supercar Capsule.

Supercar Capsule to paleta unikalnych garaży, które utrzymują samochód w zamkniętej przestrzeni, umożliwiając właścicielom ekspozycję swoich supersamochodów, jak w dedykowanym salonie. To ekskluzywna usługa projektowania, która przekształca garaż w prywatny salon, dzięki czemu można poczuć się jak Tony Stark w Iron Manie.

Ta wyjątkowa przestrzeń ma zachęcić odwiedzających, gości i właściciela do docenienia jego walorów. W rezultacie supersamochód przyczynia się do wyraźnych wrażeń estetycznych w domu, nawet gdy nie jeździ się nim po drogach.

Finezja włoskiego designu uzupełniona globalnym doświadczeniem

Supercar Capsule jest pomysłem włoskiej firmy konsultingowej ASZarchitetti Group, w skład której wchodzą ASZarchitetti i SUPERFUTUREDESIGN *. W połączeniu kolektyw projektowy zrealizował ponad 400 projektów w sektorach mieszkaniowym, handlowym i luksusowym w całej Europie, Azji, Arabii Saudyjskiej i oczywiście na Bliskim Wschodzie.

Bez granic

Każda Supercar Capsule ma nieskończenie wiele wariantów indywidualności i personalizacji. Wynika to z faktu, że są one wykonane na zamówienie w każdym nowym otoczeniu, dzięki czemu konstrukcja rozwija się od podstaw. Można wybierać spośród mnóstwa niestandardowych opcji, aby upewnić się, że Supercar Capsule dopasowuje się do naszych potrzeb, stylu, nieruchomości, typu willi i wielkości parkingu.

 

Niemniej jednak, aby utrzymać stałą skuteczność w każdym projekcie, każdy z nich opiera się na szeregu predefiniowanych konfiguracji. Są one używane jako tablica korkowa dla każdego niestandardowego projektu.

Twój wybór

Można wybrać urzekającą Supercar Capsule w zależności od zajmowanej przestrzeni i sposobu ekspozycji samochodu.

 

Jeden z modeli polega na stworzeniu nowej kapsuły do połączenia z wnętrzem domu. Obejmie to garaż z istniejącymi pokojami, w których prosta ściana zamieni się w indywidualną wystawę dla supersamochodu.

 

Jeśli twój dom ma garaż, możesz zdecydować się na całkowitą przebudowę wnętrza, aby nadać mu odświeżający wygląd dzięki nowym wykończeniom, efektom świetlnym i kolorom, aby podkreślić estetykę swojego supersamochodu.

 

Jeśli masz ochotę eksponować swój supersamochód jako odrębną jednostkę od domu, możesz zdecydować się na budowę nowego parkingu niezależnego od domu. Zostanie zainstalowany w ogrodzie lub w innym wolnym miejscu, zgodnie z elementami przestrzennymi twojej willi, aby zaprezentować swój supersamochód we własnym dedykowanym salonie.

Nowa koncepcja dla entuzjastów Superaut, zaprojektowana przez entuzjastów Superaut

Projekt Supercar Capsule jest skierowany do miłośników samochodów i entuzjastów, którzy dokładają wszelkich starań, aby zrozumieć i docenić walory samochodu. W przeciwieństwie do innych rodzajów architektury i wzornictwa mieszkaniowego, Supercar Capsule jest przeznaczony do prezentowania twojego luksusowego samochodu w specjalnie do tego zaprojektowanej przestrzeni.

Źródło: SUPERFUTUREDESIGN*

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).