Sukces AS-PL na targach ProfiAuto Show | MOTOFAKTOR

Sukces AS-PL na targach ProfiAuto Show

person Adrian Januszkiewicz 17/06/2019

Spółka AS-PL podsumowuje swój udział w rekordowej pod kątem frekwencji edycji targów ProfiAuto Show.

Blisko 46 000 gości nie może się mylić – targi ProfiAuto Show w Katowicach to najważniejsze Polskie wydarzenie branży motoryzacyjnej. Szesnasta edycja, która odbyła się w pierwszy weekend czerwca, okazała się rekordowa pod każdym względem. Odwiedzający mogli także natrafić na stoisko AS-PL (nr 70), które w oba targowe dni przeżywało prawdziwe oblężenie. Działo się tak za sprawą profesjonalnie zaprojektowanego i przygotowanego stoiska, a także atrakcji, które przyciągały osoby w każdym wieku.

W tym roku podczas projektowania naszego stoiska postawiliśmy na funkcjonalność, elegancję i nowoczesność. Duża przestrzeń jaką dysponowaliśmy pozwoliła na przygotowanie miejsca zarówno dla spotkań biznesowych, a także na atrakcje dla osób odwiedzających nasze stoisko. Nasze główne atrakcje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Tor samochodowy napędzany rowerami i quiz z zakresu wiedzy motoryzacyjnej zebrał mnóstwo dobrych opinii, a uczestnicy chętnie brali udział w obu aktywnościach. Robert Snider Dyrektor Marketingu w AS-PL Sp. z o.o.

Organizatorem targów ProfiAuto Show jest firma Moto-Profil, z którą od prawie dwóch lat współpracuje AS-PL Sp. z o.o.

Kooperacja z firmą Moto-Profil to prawdziwa przyjemność. Tegoroczne targi ProfiAuto Show były doskonałą okazją, aby spojrzeć na rozwój rynku motoryzacyjnego w Polsce. Ewolucja i rozwój polskich firm są znaczące, a duże zagraniczne korporacje coraz częściej przyglądają się naszemu rodzimemu rynkowi.. Wojciech Kuś Regionalny Dyrektor Handlowy na rynek Europy Centralnej, Wschodniej i Azji w AS-PL Sp. z o.o.

 

W tym roku targi ProfiAuto Show zgromadziły blisko 46 000 gości, czyli o 6 tysięcy więcej, niż podczas poprzedniej edycji. Dużą grupę zwiedzających stanowili fani motoryzacji, a także profesjonalni mechanicy samochodowi.

 

Źródło: AS-PL

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).