Stunter13 na Poznań Motor Show 2023 | MOTOFAKTOR

Stunter13 na Poznań Motor Show 2023

person Redakcja 20/01/2023

Po raz kolejny targi Poznań Motor Show wzbogacą zawody Stunt Wars Poland. Wiemy jaką gwiazdę na pewno powinniśmy tam zobaczyć.

 

Pokazy motocyklowego stuntu w trakcie Poznań Motor Show stale dostarczają sporego zastrzyku adrenaliny dla widzom, biorącym udział w targach. Podobnie jak w poprzednich latach za przygotowanie pokazów będzie odpowiadała ekipa Stunt Wars Poland.

 

Jedną z gwiazd, która wiosną pojawi się na Międzynarodowych Targach Poznańskich będzie Rafał „Stunter13” Pasierbek czyli światowa ikona i prawdziwa legenda akrobatyki motocyklowej. Znany na całym świecie zawodnik, team-rider Yamaha oraz Monster Energy. Wielokrotny Mistrz Świata, który ze swoimi pokazami był już na wszystkich kontynentach a przebieg na jednym kole ma większy niż niejeden zawodowy kierowca.

 

Co ważne, Stuntera13 będzie można zobaczyć nie tylko podczas pokazów. Na scenie, znajdującej się w pawilonie, znany zawodnik opowie zgormadzonej publiczności o swojej drodze życiowej.

 

Organizatorzy targów zapewniają, że to nie wszystkie aktywności związane z obecnością Rafała na Poznań Motor Show. Więcej informacji na ten temat ma się pojawić niebawem.

 

Źródło: Poznań Motor Show

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).