Stunt Wars Poland – znamy uczestników | MOTOFAKTOR

Stunt Wars Poland – znamy uczestników

person Adrian Januszkiewicz 14/03/2023

Pokazy Stunt Wars Poland są nieodłączną częścią Poznań Motor Show. W tym roku na Placu Marka zaprezentuje się czterech kaskaderów.

 

Uczestnikami Stunt Wars Poland w tym roku będą:

 

  • Rafał „Stunter13” Pasierbek – światowa ikona i prawdziwa legenda akrobatyki motocyklowej. Znany na całym świecie zawodnik, team-rider Yamaha oraz Monster Energy. Wielokrotny Mistrz Świata, który ze swoimi pokazami był już na wszystkich kontynentach a przebieg na jednym kole ma większy niż niejeden zawodowy kierowca.
  • Dawid ,,Procent” Marach – pochodzi z Bydgoszczy. Trenuje stunt od 17 lat, a od 7 robi to zawodowo. Jest czynnym zawodnikiem biorącym udział w zawodach i pokazach w całej Europie. W ciągu sezonu daje około 400 występów, co za tym idzie jest bardzo rozpoznawalnym i doświadczonym zawodnikiem . Ostatnie lata cały sezon letni spędza biorąc udział w ekstremalnym show w parku rozrywki z ekipą Energylandia Extreme. Motocykle to jego całe życie – praca oraz pasja. Na Poznań Motor Show będzie jeździł motocyklem Kawasaki 636.
  • Kamil „Nikson” Nikliborc – ma 27 lat, pochodzi z Oświęcimia. Trenuję STUNT od 11 lat, od 3 sezonów razem z grupą kaskaderów Energylandia Extreme robi pokazy w największym parku rozrywki w Europie. Jest zawodnikiem i bierze czynny udział w zawodach na całym świecie, m.in. Stunt Master Cup Arab Emirates , Stunt Champ Soczi, Czech Stunt Day czy Stunt Wars Poland. Obecnie pokazy jeździ motocyklem Kawasaki 636.
  • Maciej „DOP” Bielicki – trenuje stunt od 17 lat, weteran tego sportu w Polsce. W 2016r. przesiadł się z motocykli sportowych na ciężkie Harleye. W 2017r. pobił rekord Guinessa w długości palonej gumy – 4480m na motocyklu Harley-Davidson Street Rod. Aktualnie do stuntu używam Sportstera 1200, Road Kinga 1450, Buella xb9 oraz Fat Boba 1600. Niektóre z nich z pewnością zobaczycie na pokazach Stunt Wars Poland podczas Poznań Motor Show.

Pokazy Stunt Wars Poland odbędą się we wszystkie dni targów Poznań Motor Show (31.03-2.04.2023), w godzinach 11:00, 13:30 oraz 16:00.

 

Źródło: Grupa MTP

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).