Studio WW – Wszystko dla Warsztatu | MOTOFAKTOR

Studio WW – Wszystko dla Warsztatu

person Redakcja 24/04/2023

Inter Cars odpowie na pytania i na żywo pokaże, co może zaoferować klientom. To dla nich powstał cykl spotkań „Studio WW”.

Jedno wydarzenie – wiele urządzeń

„Studio WW” zostało stworzone z myślą o mechanikach i właścicielach warsztatów samochodowych. Inter Cars wspólnie z najlepszymi producentami urządzeń do obsługi i diagnostyki pojazdów, przygotował fantastyczną ofertę.

 

Klienci Inter Cars na własne oczy przekonają się, jak mogą wyposażyć warsztat. Jest to dla nich możliwość otwarcia się na nowych klientów i szansy na rozwój biznesu.

 

Eksperci wesprą ich w wyborze wyposażenia do serwisu samochodowego, zaprezentują możliwe rozwiązania oraz zoptymalizują wybór w taki sposób, aby sprzęt przyniósł jak najwięcej korzyści.

 

To jeszcze nie wszystko. Studio WW to nie tylko rzeczowe prezentacje, ale także oferty specjalne dostępne tylko podczas wydarzenia. Przy złożeniu zamówienia, do wybranych urządzeń klienci otrzymają wartościowe dodatki niedostępne w regularnej ofercie.

 

Dlaczego warto wziąć udział w naszych prezentacjach? Naszym założeniem podczas tworzenia tego projektu, było zgromadzenie w jednym miejscu tych droższych i tych bardziej zaawansowanych technicznie urządzeń. Chodzi nam o to, aby zaproponować naszym klientom szerokie spektrum możliwości, oszczędzić ich czas i ułatwić podjęcie decyzji zakupowej. W Studiu WW klient Inter Cars znajdzie urządzenia m.in. do kalibracji kamer i radarów, pomiarów geometrii kół, dynamicznej wymiany oleju ATF, testery diagnostyczne, maszyny do wulkanizacji czy też urządzenia do obsługi klimatyzacji. Szeroka oferta sprawia, że każdy mechanik znajdzie tutaj coś na potrzeby własnej działalności. Nie ma lepszej okazji na zapoznanie się z tymi urządzeniami niż uczestnictwo w Studiu WW – mówi Adam Możdżonek, Senior Product Specialist w dziale Wyposażenia Warsztatów Inter Cars.

 

Sprawdź szczegóły i zapisz się na najbliższe spotkanie. Strona dostępna jest pod tym linkiem.

 

W związku z uruchomieniem projektu, Inter Cars zaplanował kampanię informacyjną dla swoich klientów. Udostępnione zostaną im materiały edukacyjne oraz pełen harmonogram prezentacji.

 

Studio WW – Inter Cars

 

Artykuł sponsorowany przez Inter Cars

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).