Studio WW – Wszystko dla Warsztatu | MOTOFAKTOR

Studio WW – Wszystko dla Warsztatu

Inter Cars odpowie na pytania i na żywo pokaże, co może zaoferować klientom. To dla nich powstał cykl spotkań „Studio WW”.
24/04/2023

Jedno wydarzenie – wiele urządzeń

„Studio WW” zostało stworzone z myślą o mechanikach i właścicielach warsztatów samochodowych. Inter Cars wspólnie z najlepszymi producentami urządzeń do obsługi i diagnostyki pojazdów, przygotował fantastyczną ofertę.

 

Klienci Inter Cars na własne oczy przekonają się, jak mogą wyposażyć warsztat. Jest to dla nich możliwość otwarcia się na nowych klientów i szansy na rozwój biznesu.

 

Eksperci wesprą ich w wyborze wyposażenia do serwisu samochodowego, zaprezentują możliwe rozwiązania oraz zoptymalizują wybór w taki sposób, aby sprzęt przyniósł jak najwięcej korzyści.

 

To jeszcze nie wszystko. Studio WW to nie tylko rzeczowe prezentacje, ale także oferty specjalne dostępne tylko podczas wydarzenia. Przy złożeniu zamówienia, do wybranych urządzeń klienci otrzymają wartościowe dodatki niedostępne w regularnej ofercie.

 

Dlaczego warto wziąć udział w naszych prezentacjach? Naszym założeniem podczas tworzenia tego projektu, było zgromadzenie w jednym miejscu tych droższych i tych bardziej zaawansowanych technicznie urządzeń. Chodzi nam o to, aby zaproponować naszym klientom szerokie spektrum możliwości, oszczędzić ich czas i ułatwić podjęcie decyzji zakupowej. W Studiu WW klient Inter Cars znajdzie urządzenia m.in. do kalibracji kamer i radarów, pomiarów geometrii kół, dynamicznej wymiany oleju ATF, testery diagnostyczne, maszyny do wulkanizacji czy też urządzenia do obsługi klimatyzacji. Szeroka oferta sprawia, że każdy mechanik znajdzie tutaj coś na potrzeby własnej działalności. Nie ma lepszej okazji na zapoznanie się z tymi urządzeniami niż uczestnictwo w Studiu WW – mówi Adam Możdżonek, Senior Product Specialist w dziale Wyposażenia Warsztatów Inter Cars.

 

Sprawdź szczegóły i zapisz się na najbliższe spotkanie. Strona dostępna jest pod tym linkiem.

 

W związku z uruchomieniem projektu, Inter Cars zaplanował kampanię informacyjną dla swoich klientów. Udostępnione zostaną im materiały edukacyjne oraz pełen harmonogram prezentacji.

 

Studio WW – Inter Cars

 

Artykuł sponsorowany przez Inter Cars

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).