STOP&GO Marderabwehr na Automechanice 2024 | MOTOFAKTOR

STOP&GO Marderabwehr na Automechanice 2024

Firma STOP&GO Marderabwehr znajdzie się w gronie tegorocznych wystawców targów Automechanika we Frankfurcie, gdzie pokaże m.in. swoje nowości produktowe.

W przypadku użytkowania systemów obrony przed kunami o wysokim napięciu podczas pracy w komorze silnika istnieje ryzyko zwarć lub porażenia prądem. Aby uniknąć tego zagrożenia, konieczne jest wyłączenie systemów poprzez odłączenie suwaka stykowego. Jednakże wąskie przestrzenie w komorach silnika mogą sprawić, że jest to trudne. Dlatego też nowy przełącznik w urządzeniach wysokonapięciowych 7 PLUS-MINUS i 7 PLUS-MINUS CLIP z ultradźwiękowym odstraszaczem kun STOP&GO oferuje prosty sposób na włączanie i wyłączanie systemu – wystarczy przesunąć go w górę lub w dół. Osoby odwiedzające targi Automechanika we Frankfurcie nad Menem między 10 a 14 września będą mogły zobaczyć działanie tego rozwiązania na stoisku E60 w hali 3.1. Ponadto, na targach zostaną zaprezentowane również inne produkty, takie jak ultradźwiękowe urządzenie akumulatorowe STOP&GO 4B, wysokonapięciowe urządzenie STOP&GO 8 PLUS-MINUS CLIP z ultradźwiękami oraz środek do usuwania śladów zapachowych STOP&GO.

Kuny powodują uszkodzenia, zwłaszcza w komorze silnika. Fot. STOP&GO Marderabwehr

„Odwiedzający targi będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o naszych najnowszych technologiach i wszechstronnych zastosowaniach naszych rozwiązań” – wyjaśnia Niklas Sell, kierownik sprzedaży w STOP&GO Marderabwehr. – „Będziemy we Frankfurcie z wielojęzycznym zespołem sprzedaży. Zna on indywidualne warunki na rynkach europejskich i dlatego będzie również dostępny dla odwiedzających targi międzynarodowe w celu zadawania pytań i dyskusji na temat obrony przed kunami”.

Źródło: STOP&GO Marderabwehr

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi informacjami? 

belka Wiadomości Google

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).